obrandowane kalendarze dla kancelarii

Pozwól aby inni Cię zauważyli. Dział poświęcony marketingowi i reklamie

Moderator:mkamil

forumowicz
Użytkownik
Posty:5
Rejestracja:31 maja 2012, 16:03

12 paź 2012, 12:33

Czy wiecie, gdzie można zamówić obrandowane kalendarze dla kancelarii?
Jeśli tak, to jak to wygląda ilościowo i cenowo?
Awatar użytkownika
buffalo
Użytkownik
Posty:8
Rejestracja:16 paź 2012, 23:06

16 paź 2012, 23:17

Zasada jest taka, że im więcej, tym taniej. ;) Chodzi Ci o kalendarze-kalendarze, czy kalendarze prawnicze, z informatorem? Bo jeśli o te ostatnie, to rynek jest trochę węższy.
forumowicz
Użytkownik
Posty:5
Rejestracja:31 maja 2012, 16:03

21 paź 2012, 21:36

Węższy, węższy - wiem, bo zajmuję się tym tematem dla firmy siostry. Obecnie jest tego mnóstwo na rynku, jednakże nie każdy ma dobrą ofertę. Firmy mają dużą przebitkę na brandowaniu. Jeśli chodzi o kancelarię, to te oferty teraz zbieram. Otrzymałem ofertę od Lexis Nexis i wygląda to dobrze. Masz bezpłatne brandowanie przy min. 20 szt. tego samego formatu, ale już nawet różnego koloru. . Jeśli zamawiasz mniej niż 20 szt. branodowanie kosztuje 200 pln netto.
Tyle info z tego jak to wygląda ilościowo i cenowo. Jak coś więcej, pisz na priv.
Awatar użytkownika
buffalo
Użytkownik
Posty:8
Rejestracja:16 paź 2012, 23:06

28 paź 2012, 18:40

No ja mam akurat informator Lexis, ale zwykły, z księgarni, bez customu. Bardzo dobrze się sprawdza, myślę że możesz się zastanowić nad tą ofertą.
forumowicz
Użytkownik
Posty:5
Rejestracja:31 maja 2012, 16:03

30 paź 2012, 13:04

No, jak dostałem d nich ofertę to wiem, że informator jest dosyć rozbudowany. Kalendarz też jest , ale więcej miejsca zajmują informacje o kosztach, opłatach i podatkach jakie mogą się przydać prawnikowi w pracy. Tam ma jeszcze jakieś adresy i telefony. W sumie to chyba dobry interes. Już się decyduję, nie ma na co czekać.
Awatar użytkownika
buffalo
Użytkownik
Posty:8
Rejestracja:16 paź 2012, 23:06

03 lis 2012, 02:00

Jeśli to są takie same, to ta część z informatorem, którą znam, jest naprawdę przydatna. Są np. pod ręką adresy i telefony wszystkich sądów i prokuratur, w tym sądów z wyszczególnieniem wydziałów i informacją który czym się zajmuje, więc łatwo się dodzwonić np. do wydziału KRS albo rejestru zastawów, nawet jak się nie ma dostępu do sieci żeby sprawdzić numer. :)
inicjator12
Użytkownik
Posty:77
Rejestracja:21 cze 2013, 13:21

26 cze 2013, 10:55

Kalendarze reklamowe z indywidualnym nadrukiem klienta znaleźć można na stronie producenta Basco. Ich sztandarowym produktem są kalendarze trójdzielne Basco.
Zamawiając u nich produkty w połowie roku, można zyskać rabaty, terminy, a także gratisy. Stopień zindywidualizowania kalendarza jest elastyczny - od szablonu po najbardziej autorskie projekty. 
wiercinska
Użytkownik
Posty:17
Rejestracja:26 mar 2013, 17:04

26 cze 2013, 15:03

Korzystam z ich trójdzielnych kalendarzy reklamowych z indywidualnym nadrukiem Klienta. Są dobrze wydrukowane, mają ładne i funkcjonalne kalendarium, no i zawsze dobrze wkomponowane moje zdjęcia w główce kalendarza. To dobrze jest rozdać sekretarkom klientów kancelarii, żeby kalendarze wisiały w sekretariatach klientów.
danny0019
Użytkownik
Posty:118
Rejestracja:22 paź 2012, 13:54

10 lip 2013, 21:13

Jeśli chodzi o kalendarze to teraz jest idealny czas, aby je zamawiać, bo w październiku jest już kalendarzowy szczyt więc warto zdążyć przed tym momentem. Ja osobiście zamawiam najczęściej kalendarze piramidki oraz kalendarze jednodzielne.
stobejczyk
Użytkownik
Posty:9
Rejestracja:17 mar 2013, 22:43

11 lip 2013, 00:41

Potwierdzam, nie ma co czekać, zaraz po wakacjach wszyscy będą chcieli zamawiać i zaczną się kolejki. Druk kalendarzy należy przygotować już teraz.
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl