Czego potrzebuje firma?

Forum ogólne - poruszamy tematy związane prowadzeniem firmy.
Opiszcie swój biznes i doświadczenia z nim związane.

Moderator: mkamil

Awatar użytkownika
Kawoa

19 sty 2018, 23:21

Cieżko powiedzieć czego potrzebuje, moim zdaniem to zależy od branży
Awatar użytkownika
szymbo

22 sty 2018, 00:58

Myślę, że każda firma, potrzebuje coraz to nowszych rozwiązań, które stale będę podnosiły jakość usług, zadowolenie klientów, a co za tym idzie zyski firmy. Jak powszechnie wiadomo działania marketingowe są niezbędne w prowadzeniu przedsiębiorstwa. Warto zastanwoić się nad marketingiem smsowym, który daje możliwość bezpośredniego kontaktu z klientem, czasami może to być spersonalizowana wiadomość. Takie narzędzie można stosować przez specjalne platformy, które się tym zajmują - ze swojego doświadczenia polecam playsms.
Awatar użytkownika
AliChr

22 sty 2018, 10:35

Witam serdecznie

Zwracam się z gorącą prośbą o poświęcenie kilku minut wolną chwilą na wypełnienie poniższego kwestionariusza ankiety skierowanej do właścicieli firm, prezesów, osób zrządzających finansami w przedsiębiorstwach, która ze względu na zapewnienie pełnej anonimowość respondentów znajduje się pod poniższym linkiem:

https://www.survio.com/survey/d/Y9D6Q7H5A9O1V8X9F

Niniejsza ankieta skierowana jest do przedsiębiorców i stanowi część moich badań naukowych dotyczących ich opinii na temat polskiego systemu podatkowego. Ma na celu zbadanie opinii i przedsiębiorców na temat ryzyka podatkowego i stosowania optymalizacji podatkowej oraz postrzegania zagadnienia w ich świadomości. Temat pracy stanowi: „Optymalizacja podatkowa a unikanie opodatkowania”.

Wyniki badania ankietowego przedstawione zostaną jedynie w postaci zbiorczych opracowań z wykorzystaniem metod statystycznych przeznaczone tylko i wyłącznie do celów naukowych.

Liczę ogromnie na wyrozumiałość i poświęcenie odrobiny czasu na wsparcie mojego badania. Będę ogromnie wdzięczna za wypełnienie poniższej ankiety, gdyż jest ona nieodłącznym elementem badania do mojej pracy magisterskiej.

Z góry serdecznie dziękuję
bogo18
Użytkownik

22 sty 2018, 20:22

Jeśli firma zajmuje się produkcją to warto mieć namiary na firmę, która zajmuje się obrabianiem metali. Często elementy tego typu mogą przydać się przy samym konstruowaniu hali, ale również dla maszyn. Z własnego doświadczenia mogę polecić usługi http://pom-sztum.pl, gdyż nie raz w profesjonalny sposób zajęli się dla nas miedzy innymi frezowaniem, wierceniem, czy grawerowaniem.
nocna1
Użytkownik

23 sty 2018, 15:01

Warto zapoznać się z nowoczesnymi rozwiązaniami dla firm. Szybko i sprawnie będziecie prowadzić księgowość swojej firmy poprzez taki system księgowości internetowej https://wfirma.pl/jpk Wygenerujecie tutaj również i wyślecie jednolity plik kontrolny do Ministerstwa Finansów. Teraz każda firma ma taki obowiązek, więc warto zrobić to w taki wygodny sposób.
Awatar użytkownika
Wengier

23 sty 2018, 22:45

No tak masz rację, to jest bardzo ważny element
Krys89
Użytkownik

25 sty 2018, 13:35

Wydaje mi się, że każda firma aby się rozwijać potrzebuje nowych celów. Ale też aby spełniać te cele potrzebuje funduszy. Jak już się określi dokładne cele to fundusze na ich realizację można pozyskać od unii. I na pewno w tym pod względem merytorycznym, ale też nie tylko może pomóc https://dotacjenainnowacje.taxand.pl/dotacje-unijne/ . Warto przynajmniej w tych tematach się zorientować. Zawsze to jakieś ułatwienie. Do tego firma aby dobrze funkcjonować potrzebuje dobry zespół, który jest ze sobą zintegrowany oraz który się ze sobą bardzo dobrze porozumiewa. Dlatego warto stworzyć dobrą atmosferę pracy, bo wtedy ludzie się ze sobą łatwiej integrują.
Awatar użytkownika
Finaz

26 sty 2018, 13:07

Dzisiaj każda firma potrzebuje rozgłosu, a co za tym idzie skutecznej reklamy. Warto jest pozyskiwać klientów zarówno lokalnie jak i przez internet. Dlatego warto postawić na reklamę kompleksową lokalną, oraz online.
woj77
Użytkownik

26 sty 2018, 13:09

Jeśli posiadasz pomieszczenia biurowe to warto zwrócić uwagę na firmy sprzątające. Moje biuro akurat znajduje się w kamienicy w sercu zabytkowej części Jeżyc. Swojego czasu zwróciłem uwagę na usługi sprzątania biur w Poznaniu i znalazłem odpowiednią firmę.
Awatar użytkownika
Podsa

26 sty 2018, 15:51

Bardzo fajne porady ! Super sprawa, dzięki !
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl