Czego potrzebuje firma?

Forum ogólne - poruszamy tematy związane prowadzeniem firmy.
Opiszcie swój biznes i doświadczenia z nim związane.

Moderator:mkamil

Kornel
Użytkownik
Posty:5
Rejestracja:27 lip 2018, 11:15

27 lip 2018, 11:23

Mam dokładnie to samo zdanie co mój poprzednik. Nic dodać oraz nic ująć...
Nic nie mija bez śladu. Cokolwiek zrobię, będę to miała zapisane w historii życia, podobnie jak do historii choroby wpisuje się każdy drobiazg.
Grvert
Użytkownik
Posty:741
Rejestracja:03 cze 2016, 10:41

27 lip 2018, 12:41

Kasy, oto, czego każda firma potrzebuje. Na szczęście dziś mamy mnóstwo opcji, za pomocą których możemy dostać zastrzyk gotówki. Szczególnie jedna forma staje się być coraz bardziej popularna – faktoring. Jest to dobry sposób na to, aby upłynnić gotówkę, którą mamy, ale jest zamrożona w formie faktury, a termin płatności jest dopiero hen, gdzieś na horyzoncie… Z wszelkimi szczegółami można zapoznać się w tym miejscu: https://www.monevia.pl/mikrofaktoring-s ... zych-firm/ . Jak tam to zostało opisane, jest to idealne rozwiązanie dla małych, dopiero zaczynających firm – wtedy powinniśmy korzystać z mikrofaktoringu. Jeżeli nasze faktury nie opiewają jeszcze na jakieś większe sumy, to w zamian dostaniemy nieco bonusów w stosunku do zwykłych faktur. Mianowicie: jest taniej, jest mniej formalności i jest szybciej, bo wszystko można załatwić on-line.
bloto
Użytkownik
Posty:98
Rejestracja:25 mar 2017, 17:49

28 lip 2018, 02:33

zdecydowanie pracowników którzy będą lojalni oraz dobrej księgowości. Jak masz te dwie rzeczy to już jesteś bogaty. Jak poszukujesz dobrego doradcy to polecam Ci biuro rachunkowe Otwock , księgowa Otwock tam jest najlepsza, ma ogromną wiedzę. Prowadzi ewidencje bardzo skrupulatnie i potrafi wszystko wytłumaczyć jak krowie na rowie. Po chłopsku, tak by prosty kowalski zrozumiał o co chodzi w zawiłości podatkowej.
altca
Użytkownik
Posty:22
Rejestracja:28 maja 2018, 21:28

30 lip 2018, 01:31

cynamona pisze:
Ligenza pisze:Zależy jaka firma, ale dla mnie podstawą jest dobry, stabilny net, sensowna prędkość i sprawny serwis. Przerobiłem kilku dostawców i ostatecznie zatrzymałem się w UPC, ale to po 60 dniach testowania, bo taka możliwość jest u nich.
nie wiesz czy można u nich wciągnąć telewizję do rozliczenia przy dzialalności gospodarczej? Szukam nowego dostawcy internetu i jak na razie u żadnej firmy czegoś takiego nie znalazłam
Wtrącę się, bo z tego, co wiem to można. Tzn. Ja rozliczam, ani księgowa ani skarbówka z tym problemów nie miala.
Awatar użytkownika
ficen
Posty:4
Rejestracja:30 lip 2018, 14:13

30 lip 2018, 15:50

Firma potrzebuje przede wszystkim ciągłego rozwoju. Według mnie rejestr usług zawodowych szkolenia to bardzo dobre wyjście, na https://www.szkolenia.innpuls.pl/baza-u ... zwojowych/ możesz sobie poczytać na ten temat i sam się dzięki temu dowiesz. Ja również stawiam na reklamę w internecie, która bardzo dobrze wspomaga rozwój firmy
irys15
Użytkownik
Posty:214
Rejestracja:01 lis 2017, 11:37

31 lip 2018, 12:50

Jeżeli nie masz jeszcze komputera to jest to na pewno rzecz którą potrzebuje każda firma https://leasinglaptopa.pl/Lenovo_Ideapa ... c0601da735 Tutaj masz bardzo dobrą ofertę leasingu którą możesz wrzucić w koszta prowadzenia firmy :) I dzięki temu twój podatek zostanie pomniejszony.
kabix179
Użytkownik
Posty:14
Rejestracja:24 cze 2018, 13:14

31 lip 2018, 13:11

Moim zdaniem dla każdej firmy idelana będzie profesjonalna analiza finansowa. W taki sposób możemy wyostrzyć te cechy naszego przedsiębiorstwa, które są najbardziej prespektywiczne i mogą nam przynieść w przyszłości realny zysk.
Awatar użytkownika
trzymajj
Posty:4
Rejestracja:02 sie 2018, 14:12

02 sie 2018, 14:15

Ekspresu do kawy! To najważniejszy pracownik w każdej firmie ;)
Awatar użytkownika
Abiks
Posty:1
Rejestracja:26 lip 2018, 20:29

02 sie 2018, 20:19

Korzystaj z porad specjalisty w takich sprawach. W ten sposób wiem, że wybieram słusznie.
Awatar użytkownika
OpenMe
Posty:1
Rejestracja:03 sie 2018, 10:04

03 sie 2018, 10:08

No dokładnie ^^ to żaden wstyd zapytać się kogoś o radę :)
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl