Czego potrzebuje firma?

Forum ogólne - poruszamy tematy związane prowadzeniem firmy.
Opiszcie swój biznes i doświadczenia z nim związane.

Moderator: mkamil

foxi
Użytkownik

15 kwie 2018, 08:28

Dla zrównoważonego rozwoju oprócz wszystkich oczywistych spraw firma potrzebuje rzetelnej bieżącej i szybkiej informacji od swojego biura rachunkowego.Obsługiwać potrafią wszystkie biura rachunkowe ale tylko nieliczne - jak się zadzwoni do swojej Pani Krysi - to dostaniesz taką informację.Taka właśnie jest kancelaria podatkowa Wrocław .Bezpośredni kontakt moim zdaniem to rzecz najważniejsza.Dużo się ostatnio słyszy o biurach internetowych - nie jestem przekonana, pzdr
Awatar użytkownika
vanguar
Użytkownik

17 kwie 2018, 16:21

A może warto doradzić się znajomych w tym obszarze tematycznym? Moim zdaniem to może być dość dobre rozwiązanie :)
Wszystkich fascynuje to, do czego ludzie są zdolni z miłości.
abur
Użytkownik

18 kwie 2018, 15:58

Jeśli coś produkujesz, wytwarzasz i chcesz, aby szło to do sporej ilości zainteresowanych, a przy okazji cieszyło się renomą - koniecznie pomyśl nad tym, aby uzyskać wszelkie certyfikaty. Dla przykładu, ja jako producent materiałów budowlanych uzyskałem certyfikat od specjalistów z http://www.imbitb.pl/ Tym sposobem każdy nasz klient ma świadomość, iż wszystko co produkujemy ma miejsce w normalnych i właściwych warunkach. :)
Awatar użytkownika
Mariuz

19 kwie 2018, 07:50

Moim zdaniem każda większa firma potrzebuje profesjonalnych szkoleń pracowników. Wykwalifikowany pracownik jest w stanie pracować efektywniej.
irys15
Użytkownik

19 kwie 2018, 21:19

Na pewno dobrej strony internetowej na porządnej domenie :) Firma Netmark może Wam taką domenę dostarczyć :) na rynku jest wiele usługodawców hostingowych oraz sprzedawców domen, jednak nie każde są na tyle mocne aby z powodzeniem stawiać na nich funkcjonalne strony firmowe.
bloto
Użytkownik

21 kwie 2018, 00:59

Czy słyszał ktoś z Was o systemach ERP https://erpnav.pl/wdrozenie-systemu-erp ... amics-nav/ ? Chciałam się dowiedzieć jak sprawdzają się w dużych firmach, zależy mi na dobrej jakości i polepszeniu jakości wykonywanych czynności, szczególnie dotyczy to działu kadr.
Awatar użytkownika
Myksio

23 kwie 2018, 13:11

Dziś każda firma powinna posiadać własną stronę www. To daje bardzo dużo możliwości pozyskania kolejnych klientów.
Awatar użytkownika
romario
Użytkownik

24 kwie 2018, 16:25

Myślę, że te porady są naprawdę bardzo interesujące ;) Dzięki wielkie, przydadzą mi się ;)
Jestem dumna z tego, co sobą reprezentuję.
Awatar użytkownika
wkropki

24 kwie 2018, 23:21

Firma potrzebuje solidnych pracowników!
sodziarz
Użytkownik

25 kwie 2018, 11:46

Popytaj jakichś specjalistów w tej dziedzinie. Tacy pomogą Ci najlepiej, tak mi się przynajmniej wydaje.
Pamiętaj, że masz być kobietą światową, a takie nie jedzą śledzi
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl