Gadżety reklamowe

Forum ogólne - poruszamy tematy związane prowadzeniem firmy.
Opiszcie swój biznes i doświadczenia z nim związane.

Moderator:mkamil

piczerka
Użytkownik
Posty:110
Rejestracja:22 gru 2017, 22:17

22 lut 2018, 18:23

Pamiętacie czasy że z gadżetów to zawsze były tylko takie długopisy i smycze reklamowe? A teraz, na przykład na www.izisport.pl/produkty.html są świetne do wyboru i na prawdę dobrej jakości.
bifka
Użytkownik
Posty:319
Rejestracja:22 sie 2017, 18:39

15 mar 2018, 10:38

A zamawialiście kiedyś już gadżety reklamowe dla swojej firmy ze strony www.elita.com.pl/]www.elita.com.pl? Mają naprawdę bardzo ciekawą ofertę, między innymi oferują różnego rodzaju smycze reklamowe. Jeśli chodzi o ceny, to są one bardzo konkurencyjne, więc na pewno warto zapoznać się z ich ofertą i ewentualnie skontaktować się w celu uzyskania wyceny. Na stronie znajdziecie wszystkie potrzebne dane kontaktowe, polecam ;)
abur
Użytkownik
Posty:570
Rejestracja:24 lis 2017, 14:18

27 mar 2018, 23:07

Oryginalnym pomysłem byłoby wykonanie gadżetów technologią 3d. Myślałeś nad tym? Najważniejsze to zgłosić się do porządnej drukarni tego typu. Ja na przykład od dawna współpracuję z 3D-Tal www.3d-tal.com; Ich druk 3d jest fenomenalny, w szczególności cenię sobie artykuły z części metalowych.
Mimi9
Użytkownik
Posty:55
Rejestracja:01 mar 2018, 14:32

21 kwie 2018, 09:30

Zawsze coś tam warto mieć przygotowanego dla najlepszych klientów. Nie mówię już nawet o targach czy konferencjach, na tych to już obowiązkiem są stosy gadżetów reklamowych :D Bardzo fajnie sprawdzają się u mnie kubki takie jak te www.extrema.com.pl/oferta/5,kubki-reklamowe.html możecie również zakupić mniejsze rzeczy jak długopisy, smycze, albo i nawet power banki. W tym zakresie jest spory wybór więc możecie poszaleć.
pomysłowa
Użytkownik
Posty:421
Rejestracja:18 maja 2013, 22:34

30 kwie 2018, 08:34

Na pewno wybór gadżetów reklamowych powinien być w znacznej mierze podyktowany tym, jaka to firma i jakie są jej potrzeby
Satyna
Użytkownik
Posty:190
Rejestracja:23 sie 2017, 22:59

19 maja 2018, 17:58

Pamiętajcie o tym, że klienci lubią gadżety. Nawet zwykły długopis czy kubek z nadrukiem może zadowolić klienta. Ja zawsze mam coś w zanadrzu - drobne upominki są naprawdę mile widziane, poza tym przywiązują klienta do firmy. Ja zawsze zamawiam długopisy i kubki z nadrukiem w drukarni www.led-print.pl, To tania drukarnia internetowa, w której można zamówić każdy rodzaj materiałów reklamowych.
bierks1
Użytkownik
Posty:47
Rejestracja:29 gru 2017, 18:22

14 cze 2018, 22:19

Bardzo dobrze sprawdza się odzież z nadrukiem. Możecie praktycznie na wszytskie naszyć czy też nakleić wasze logo czy też dowolny nadruk. W dobrych cenach możecie zamówić takie rzeczy na www.myhaftujemy.pl Nawet tekstylia takie jak koce, ręczki, plecaki, chusty i wiele wiele innych:)
Awatar użytkownika
kk001
Posty:2
Rejestracja:24 cze 2018, 23:00

24 cze 2018, 23:07

Dziwie się ,że tak wiele osób jeszcze inwestuje w coś takiego pieniądze. Przecież to inwestycja,która się nie opłaca. W tych czasach jedyne co się liczy to internet a co za tym idzie-reklama w internecie. Jeśli się na tym nie znacie,to jest wiele firm,które zrobią to za was. Wiele ostatniego czasu słyszałam o www.foxstrategy.pl/kampanie-google-adwords/ ,same pozytywy. Może to jest klucz do sukcesu ?
mustang
Użytkownik
Posty:230
Rejestracja:30 lis 2017, 19:43

16 lip 2018, 19:27

Według mnie lepiej jest postawić na działania w internecie, tylko tutrj awarto skorzystać z pomocy profesjonalnych firm takich jak fabrykamarketingu.pl/, żeby były one maksymalnie skuteczne. Można w ten sposób znacząco zwiększyć sprzedaż.
borom
Użytkownik
Posty:24
Rejestracja:08 sie 2018, 14:51

08 sie 2018, 16:17

Tego typu gadżety mogą być jedynie dodatkiem. Główny walka trwa teraz w internecie.
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl