kantor internetowy

Forum ogólne - poruszamy tematy związane prowadzeniem firmy.
Opiszcie swój biznes i doświadczenia z nim związane.

Moderator:mkamil

joki
Użytkownik
Posty:252
Rejestracja:02 lut 2017, 18:45

05 cze 2018, 14:41

Witajcie ! Czy opłaca się kupić teraz euro ? W jakiej cenie chodzi ? czytałam tutaj https://ekantor.pl/ile-kosztuje-euro-i- ... e-kupowac/
że teraz jest taki czas że opłaca się go kupować , kupowaliście i jak korzystnie to wyszło ?
Awatar użytkownika
raton
Posty:4
Rejestracja:05 cze 2018, 20:37

05 cze 2018, 20:38

ja szczerze mówiąc korzystam tylko z kantorów stacjonarnych :)
Grvert
Użytkownik
Posty:741
Rejestracja:03 cze 2016, 10:41

14 cze 2018, 13:46

Ja korzystam z kantoru https://www.bzwbk.pl/konta-bankowe/e-fx ... walut.html Najważniejsza różnica pomiędzy kantorami internetowymi i stacjonarnymi jest zdefiniowana przez czynniki historyczne. Tradycyjne kantory powstały w czasach, gdy prowadzono tylko wymianę gotówkową lub barterową. Osoby korzystające z kantorów internetowych nie są narażone na wspomniane zagrożenia. Po zrealizowaniu transakcji, która nie wymaga wychodzenia z domu, ich środki szybko trafiają na bezpieczne konto bankowe. W tym kontekście warto wspomnieć, że klient kantoru stacjonarnego musi udać się do placówki banku i wpłacić gotówkę na konto. Taka czynność dość często generuje dodatkowe koszty. W przypadku kilku krajowych banków przedsiębiorca dokonujący gotówkowej wpłaty na konto walutowe musi zapłacić dodatkowo prowizję wynoszącą 0,4 - 0,5%. To oznacza, że przekazanie na rachunek walutowy sumy 10 000 euro kosztuje 40 - 50 euro.
Tomcio
Użytkownik
Posty:54
Rejestracja:04 lis 2017, 15:10

15 cze 2018, 06:53

I jesteś zadowolony z ich kursów? Ja zrezygnowałem z konta walutowego już z rok temu, jak przekonałem się, że po prostu zdzierają z człowieka. Teraz mam konto na stronie Pluskantor i sobie chwalę. Nie pobierają oni żadnej prowizji, zarabiają tylko na spreadzie, a ten jest na poziomie 2 gr lub nawet mniej. Jak dla mnie taki kantor online, to obecnie najlepsza opcja.
Florka
Użytkownik
Posty:81
Rejestracja:23 paź 2017, 09:22

25 cze 2018, 07:49

Też uważam że każdy kantor online ma lepsze kursy niż te w bankach. Warto oczywiście przejrzeć kilka ofert zanim się zdecydujesz na konkretny kantor. Poza dobrym kursem trzeba też zwrócić uwagę na bezpieczeństwo transakcji (kody sms do potwierdzenia operacji - to konieczność), oraz na prawidłowe działanie strony.
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl