Otwarta przestrzeń biurowa, czy to dobry pomysł?

Forum ogólne - poruszamy tematy związane prowadzeniem firmy.
Opiszcie swój biznes i doświadczenia z nim związane.

Moderator:mkamil

Krys89
Użytkownik
Posty:668
Rejestracja:02 lut 2016, 14:54

26 lip 2018, 10:16

Hej, zastanawiam się nad zaaranżowaniem nowej siedziby mojej firmy zajmującej się tworzeniem i projektowaniem aplikacji internetowych oraz ich pozycjonowaniem w stylu open space, czyli w taki sposób, iż biurka pracowników poustawiane są w jednej dużej przestrzeni, bez podziału na oddzielne pokoje czy gabinety. Do tej pory uważałem, że zaaranżowanie biura w taki sposób podniesie efektywność pracy moich pracowników, jednak po przeczytaniu artykułu dostępnego na stronie https://www.biznesowi.pl/7-zasad-pracy- ... pen-space/ nabrałem pewnych wątpliwości. A w co o tym myślicie?
szoper
Użytkownik
Posty:6
Rejestracja:26 lip 2018, 16:03
Lokalizacja:Poznań

26 lip 2018, 16:17

Ja odradzam. Sama pracuję w takich warunkach i ciężko jest zebrać myśli, gdy non stop ktoś ci gada nad uchem albo słyszysz rozmowy z innego działu na tematy, o których nie masz najmniejszego pojęcia, ale słuchasz, bo nie masz wyjścia. Trudno o ciszę i spokój, a w takich branżach jak testowanie oprogramowania, proponowanie rozwiązań technologicznych i pozycjonowanie, ważne jest skupienie, szczególnie przy tworzeniu strategii, omawianiu ważnych elementów kampanii czy raportach. Warto jednak rozważyć oddzielne biura.
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl