szukam opinii o kancelarii Kasprzyk&Niziołek

Forum ogólne - poruszamy tematy związane prowadzeniem firmy.
Opiszcie swój biznes i doświadczenia z nim związane.

Moderator:mkamil

lenkaa1
Użytkownik
Posty:95
Rejestracja:03 lip 2017, 15:03

15 sty 2018, 17:49

Witam :) Czy ktoś z Was miał już okazję korzystać z pomocy kancelarii Kasprzyk i Niziołek ? Jeśli tak wielka prośba o opinie :)
azura
Użytkownik
Posty:327
Rejestracja:16 maja 2017, 15:22

22 sty 2018, 14:06

ja współpracuję z nimi od jakiś 2 lat. Generalnie jest ok - są terminowi, uczciwi, mają duże doświadczenie w branży i znają się na rzeczy. Zawsze mam porządek w papierach, jak czegoś potrzebuje to wystarczy telefon i wszystko jest sprawnie załatwiane także śmiało mogę ich polecić.
lenkaa1
Użytkownik
Posty:95
Rejestracja:03 lip 2017, 15:03

01 lut 2018, 18:09

Dzięki za odezw :) Słyszałam o nich sporo pozytywnych opinii ale postanowiłam jeszcze popytać ( jak to ja ;p ). Ale tylko potwierdzacie to co słyszałam już wcześniej. Zastanawiam się tylko jak to wygląda w przypadku prowadzenia całej działalności z tymi wszystkimi sprawami kadrowymi itd. Czy oni tylko typowo podatkami i rozliczeniami się zajmuja ?
azura
Użytkownik
Posty:327
Rejestracja:16 maja 2017, 15:22

05 lut 2018, 06:59

lenkaa1 kadry też obsługują :) mają zatrudnionego specjalistę od spraw personalnych także spokojnie można im powierzyć komplesowe prowadzenie rozliczeń wraz z księgowością. Jak zatrudniasz większą ilość pracowników to taka pomoc naprawdę jest nieoceniona, samej pewnie ciężko byłoby ogarniać te wszystkie dokumenty ( a z doświadczenia wiem, że mało ich nie jest ).
lenkaa1
Użytkownik
Posty:95
Rejestracja:03 lip 2017, 15:03

19 lut 2018, 16:24

dzięki azura za odpowiedz :) Jestem juz po pierwszej rozmowie telefonicznej i jesteśmy umówieni na spotkanie na początku marca. Jak dobrze pójdzie to od kwietnia rozpoczniemy współpracę :)
azura
Użytkownik
Posty:327
Rejestracja:16 maja 2017, 15:22

05 mar 2018, 10:59

fajnie, że się udało :) ostatnio moja znajoma otwierała biznes i też ich jej poleciłam. Już podpisali umowę a znajoma odetchnęła z ulgą bo teraz nie będzie musiała już samodzielnie ogarniać tych wszystkich rozliczeń i dodatkowo zajmować się kadrami ( bo zatrudnia ponad 10 osób ).
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl