trener personalny

Forum ogólne - poruszamy tematy związane prowadzeniem firmy.
Opiszcie swój biznes i doświadczenia z nim związane.

Moderator:mkamil

kowska
Użytkownik
Posty:124
Rejestracja:17 sty 2018, 19:28

16 lut 2018, 17:49

Masz rację, dieta powinna iść w parze z ćwiczeniami. Jako trener personalny wiem natomiast, że taka praca bywa bardzo ciężka. Trudno jest skontaktować się naraz ze wszystkimi swoimi podopiecznymi, oraz odpowiednio zaplanować dzień. Szukając pomysłu na usprawnienie swojej pracy, natrafiłam na produkt od Blue Media. Mianowicie aplikację https://sportbm.pl/ gdzie można kontaktowac się z podopiecznymi, kontrolować finanse a także sprawnie zarządzać moimi zajęciami.
inka900
Użytkownik
Posty:191
Rejestracja:14 wrz 2017, 09:25

05 mar 2018, 10:24

Podobnie dziala aplikacja GymGang
Pozwala na ustalenie planów treningowych dla wszystkich podopiecznych oraz kontakt z nimi. Apka jest w 100% darmowa i prosta w obsłudze.
Z tego co wiem pozwala również na ocenianie trenerów
pomysłowa
Użytkownik
Posty:421
Rejestracja:18 maja 2013, 22:34

08 mar 2018, 11:32

Trener to dobry pomysł, jeżeli ktoś chce schludność czy w ogóle mieć pewność do tego, że wykonuje się prawidłowo ćwiczenia.
fitbeast
Użytkownik
Posty:5
Rejestracja:13 mar 2018, 00:22

13 mar 2018, 00:32

Trener personalny to opcja od której powinno się zaczynać swoje treningi. Mało kto z nas wie jak prawidłowo ćwiczyć, żeby mieć efekty i nie zrobić sobie krzywdy. Ja ze swojej strony polecam: trener personalny Zabrze.
Plan dietetyczny online - skuteczna rozpiska planu żywieniowego od trenera personalnego.
dekielek
Użytkownik
Posty:17
Rejestracja:24 sty 2018, 09:26

13 mar 2018, 08:42

Najpopularniejsza jest chyba FabrykaSily. I najlepsza imo.
bifka
Użytkownik
Posty:319
Rejestracja:22 sie 2017, 18:39

12 cze 2018, 13:00

Moim zdaniem odchudzanie czy też poprawa własnej sylwetki z pomocą trenera personalnego jest dużo efektywniejsze, a efekty można zauważyć dużo szybciej. Ostatnio słyszę wiele pozytywnych opinii na temat trenerki Angeliki Parzyńskiej, która prowadzi stronę i bloga na http://angelikaparzynska.pl/, gdzie można przeczytać sobie wiele ciekawych artykułów na temat zdrowego trybu życia. Jak myślicie, ile może kosztować taka miesięczna opieka trenera personalnego w zakresie ćwiczeń oraz diety?
Grenada
Użytkownik
Posty:74
Rejestracja:21 mar 2018, 22:12

02 sie 2018, 18:02

Ja tam mam swoje patenty na odchudzanie i nie muse miec do tego trenera personalnego. Oprocz regularnej diety i cwiczen nosze korygujaca i wyszczuplajaca bielizne od orirose http://orirose.pl/ Maja wiele ciekawych krojów i efekty widac stosunkowo szybko
Awatar użytkownika
Szofer
Użytkownik
Posty:26
Rejestracja:10 lip 2017, 15:38

21 sie 2018, 11:52

Dlaczego tak wiele osób decyduje się na korzystanie z pomocy trenerów personalnych, skoro na dzień dzisiejszy nie ma tak naprawdę nic trudnego w pozbywaniu się zbędnych kilogramów? Dzisiaj dobrego trenera to ze świecą szukać. Ja Wam radzę zdecydować się na całkiem popularny ostatnio catering dietetyczny WygodnaDieta, który ułatwia codzienne pilnowanie zdroyych nawyków żywieniowych oraz pomaga w walce z nadmiarem kilogramów. :P
Awatar użytkownika
Wanda
Posty:2
Rejestracja:23 lip 2018, 13:44

21 sie 2018, 12:05

Catering dietetyczny też nie jest jakiś wspaniały czy nadzwyczajny, a świadczy wyłącznie o lenistwie. Nie chce ci się przygotowywać odpowiednich posiłków? Zamów sobie catering! W którym miejscu posiłek podtykany pod nos daje możliwość wyuczenia dobrych nawyków żywieniowych?
mientka
Użytkownik
Posty:138
Rejestracja:30 mar 2018, 16:06

02 wrz 2018, 22:56

A mi właśnie trener powiedział Michał Wrzosek co zrobić żeby zrzucić brzuch i to wcale nie jest jakaś czarna magia :) piękna sylwetka jest w zasięgu każdej osoby, trzeba tylko chcieć, trochę się zaangażować i nie tracić motywacji :) bo to z dnia na dzień nie jest do osiagnięcia tylko na spokojnie
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl