Wojna z cellulitem

Forum ogólne - poruszamy tematy związane prowadzeniem firmy.
Opiszcie swój biznes i doświadczenia z nim związane.

Moderator:mkamil

Awatar użytkownika
Pinek
Posty:4
Rejestracja:29 wrz 2017, 08:15

29 wrz 2017, 09:20

Zgadzam się, że takie zabiegi jak endermomasaż, endermologia, czy drenaż limfatyczny są dobrym rozwiązaniem aby skutecznie zwalczyć cellulit. Warto jest się też skontaktować z specjalistami, którzy podpowiedzą nam jak się pozbyć cellulitu innymi metodami lub doradzą, czy dany zabieg jest dla nas odpowiedni. Takie zabiegi jak drenaż limfatyczny nie mogą być wykonywane u każdej osoby.
Magda336
Użytkownik
Posty:59
Rejestracja:17 wrz 2017, 19:54

03 lis 2017, 14:01

Cellulit to z pewnością kompleks niejednej kobiety. W gabinecie medycyny estetycznej http://gorlickakruk.pl/ polecono mi zabiegi mezoterapii igłowej i lipolizy iniekcyjnej, które redukują cellulit i nadmiar tkanki tłuszczowej oraz zabieg karboksyterapii ujędrniający skórę. Sądzę też, że dobre efekty mogą przynieść regularne masaże bańką chińską. :)
natalia7
Użytkownik
Posty:362
Rejestracja:07 mar 2017, 16:27

30 lis 2017, 16:14

Świetną opcją na cellulit są zabiegi Venus Freeze. Słyszeliście o nich? To zabiegi wykonywane za pomocą fal radiowych. Więcej o nich poczytacie na stronie Vici Clinic. Efekty zobaczycie już po pierwszym zabiegu więc uważam, że warto wypróbować na sobie.
Samanta
Użytkownik
Posty:192
Rejestracja:22 wrz 2017, 13:55

02 sty 2018, 16:43

Osobiście jestem zwolenniczką kupowania bielizny antycellulitowej na http://orirose.pl/ Ich materiał jest bardzo przyjemny w dotyku, dlatego lubię ją nosić do snu. Pierwsze efekty można zauważyć dosyć wcześnie, ponieważ ta bielizna delikatnie masuje okolice miejsc w których jest cellulit. Jestem bardzo zadowolona z efektów
Awatar użytkownika
fagel
Posty:4
Rejestracja:07 sty 2018, 18:26

07 sty 2018, 18:28

taka walka nie jest łatwa ale da się ją bez problemu wygrać jak się chce
hekt00r
Użytkownik
Posty:50
Rejestracja:13 lip 2016, 12:42

29 sty 2018, 10:18

Walkę z cellulitem dobrze jest wspomóc różnymi zabiegami, takimi jak np. Proshock Ice. Jest to bezinwazyjny zabieg, ja robiłam go w MTT Estetica i bardzo pomógł osiągnąć zamierzony efekt. Mogę go szczerze polecić. Do tego oczywiście stosowałam też odpowiednią dietę oraz trochę ćwiczyłam.
makarena
Użytkownik
Posty:72
Rejestracja:28 lis 2017, 17:24

29 sty 2018, 20:44

ja pamiętam jak walczyłam ze swoim cellulitem :/ nic na niego nie pomagało, dopiero jak zapisałam się do Kliniki Miriacki to pomogli mi pozbyc się mojego problemu. A wszystko się zaczęło jak weszłam na stronę i patrzyłam w czym się specjalizują http://klinikamiracki.pl/encyklopedia/ i mówię sobie, że nikt inny tylko oni mi pomogą i tak się skończyło i jednocześnie zaczęło :)
gegon
Użytkownik
Posty:51
Rejestracja:12 maja 2017, 15:12

22 lut 2018, 20:37

ja miałam zawsze straszny cellulit i mi to zawsze przeszkadzało, potem poszłam na lipolizę strzykawkową do kliniki mediart clinic w Poznaniu i efekty sa powalające :)
azura
Użytkownik
Posty:327
Rejestracja:16 maja 2017, 15:22

21 kwie 2018, 08:16

Ja z doświadczenia polecam zabieg presoterapii ( robiłam go jakiś czas temu w COCO-TIME we Wrocławiu ). To taki masaż uciskowy, który wywołuje dobroczynny drenaż limfatyczny. Taki zabieg bardzo skutecznie usuwa toksyny z organizmu, stymuluje mięśnie i krążenie krwi a przy okazji eliminuje obrzęki. Uważam, że cena też jest bardzo przystępna, na pewno warto spróbować :)
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl