Zarabianie na swoich pasjach?

Forum ogólne - poruszamy tematy związane prowadzeniem firmy.
Opiszcie swój biznes i doświadczenia z nim związane.

Moderator:mkamil

Awatar użytkownika
szeptuch
Posty:5
Rejestracja:24 kwie 2017, 14:57

24 kwie 2017, 15:06

na pasjach nie da się zarabiać, to może byc ewentualnie dodatkowy pieniądz :)
Awatar użytkownika
Glafik
Posty:2
Rejestracja:24 kwie 2017, 21:22

24 kwie 2017, 21:25

Ja zarabiam na swojej pasji, a jest nią fantastyka. W wolnej chwili pisuję opowiadania, za które czasem dostanę parę groszy :)
zamber
Użytkownik
Posty:444
Rejestracja:01 sie 2014, 10:10

26 kwie 2017, 10:30

Ja też zarabiam na swoich pasjach. Uwielbiam grafikę komputerową, odstresowuje się przy tym i sprawia mi to radość. Mam nawet oryginalnego Photoshopa, którego kupiłem w sklepie kluczsystem. Zdarza się, że mam jakieś fajne zlecenie na grafikę.
cookie
Użytkownik
Posty:34
Rejestracja:28 lip 2013, 15:06

18 maja 2017, 18:38

Fajna sprawa, tylko samo poświęcenie się pasji nie wystarczy. Jak wszędzie trzeba się przebić i wiedzieć jak prowadzić firmę, jeśli działamy pod DG.
sefty
Użytkownik
Posty:12
Rejestracja:20 maja 2017, 20:15

20 maja 2017, 20:47

na początku można na tym zarobić dodatkowo, dopiero potem zrobić z tego stały dochód :)
Edloemik
Użytkownik
Posty:5
Rejestracja:22 maja 2017, 16:30

22 maja 2017, 16:36

Jest to możliwe. Nie jest jednak łatwe. Najlepiej znaleźć w sobie taką pasję, która jest opłacalna. Nie musi być tylko jedna pasja ogólna :)
Awatar użytkownika
nionio
Posty:4
Rejestracja:21 maja 2017, 22:28

23 maja 2017, 06:48

mój znajomy uwielbia statystykę i założył firmę właśnie, z obliczeniami statystycznymi, analizą i wiecie co ? Całkiem mu się to kręci statsa.pl/uslugi-statystyczne a była to jego pasja, więc naprawdę warto zakładać coś swojego z pasji :)
Awatar użytkownika
kładek
Użytkownik
Posty:9
Rejestracja:23 maja 2017, 14:00
Lokalizacja:Wałbrzych

23 maja 2017, 14:57

Dobrym przykładem są chociażby rysownicy komiksów, którzy, aby zabrnąć tak daleko, musieli się długo przygotowywać, by wydawnictwa zaczęły dostrzegać ich talent, a jednak nie zrezygnowali w połowie drogi, tylko kierowali się swoją pasją. I wielu z nich wcale groszy nie zarabia. Tylko właśnie, jeżeli jest się w czymś dobrym i wie się dużo na ten temat, trzeba umieć się pokazać z jak najlepszej strony, aby zjednać sobie pracodawców (jeśli szukamy pracy) albo klientów (jeśli zakładamy działalność). I trzeba też mieć pojęcie o kwestiach ekonomicznych, czyli jak działa rynek albo instytucje finansowe, inaczej nawet najlepszy talent nam nie pomoże wybić się na rynku.
GraszkaB
Użytkownik
Posty:48
Rejestracja:17 cze 2016, 14:19

06 cze 2017, 11:13

Zazdroszczę takim osobom, którym udaje się łączyć pasję i pracę. Z drugiej strony jeśli po prostu lubi się swoją pracę, to już jest dużo. A wtedy pasję można realizować poza pracą, nie łącząc sfery zawodowej i osobistej.
Stando
Użytkownik
Posty:5
Rejestracja:07 cze 2017, 09:51

07 cze 2017, 09:58

Mi na przykład udało się połączyć to co lubię z tym co robię. Na co dzień robię tando.com.pl/transport-adr/]transport materiałów utleniających, mam dużo zleceń, polecenia gonią polecenia, jest dobrze, od zawsze się tym interesowałem
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl