Zarabianie na swoich pasjach?

Forum ogólne - poruszamy tematy związane prowadzeniem firmy.
Opiszcie swój biznes i doświadczenia z nim związane.

Moderator: mkamil

wakac
Użytkownik

07 lip 2017, 16:17

Zarabianie na swoich pasjach jest cudowne. Jeśli lubi się to, co się robi, to tak właściwie nie przepracuje się ani jednego dnia ;)
azura
Użytkownik

25 lip 2017, 06:22

Uważam, że to świetna sytuacja gdy można zarabiać na swoich pasjach. Moja pasją być od zawsze wizaż i charakteryzacja specjalna i dlatego podjęłam decyzję o rozpoczęciu nauki w szkole www.dziewulscy.pl/wydzial-charakteryzacji-wizazu-stylizacji/. Uważam, że kolejne doświadczenie mi się przyda a ja na pewno będę mięć większe szanse na dodatkowy zarobek :)
Awatar użytkownika
ziomorog

25 lip 2017, 17:08

Da się, oczywiście. Ja na przykład jestem sportowcem i z uprawiania sportu mam profity. Więc Ci co mówią, że się nie da, są po prostu ludźmi, którym się nie chciało.
Awatar użytkownika
porman
Użytkownik

27 lip 2017, 15:06

Jest to możliwe, choć wymaga wiele cierpliwości, zaradności i umiejętności "sprzedania" siebie, aby móc zaistnieć na rynku. Jeżeli ktoś robi coś własnoręcznie i będzie to potem sprzedać, jest osobą z talentem do rysowania albo w ogóle majsterkowania, łatwo przyswaja sobie języki, uwielbia pisać albo fotografować, prędzej czy później, najczęściej po zdobyciu edukacji i doświadczenia, będzie albo pracować w zawodzie albo prowadzić własną działalność. To jest chyba najlepsze, co może być, żeby robić to, co się kocha, i jeszcze dostawać za to pieniądze.
Awatar użytkownika
Rav

02 sie 2017, 23:38

Jak najbardziej jest możliwe zarabianie z tego co się kocha. Ja jestem koszykarzem i dostaję pieniądze za to jak akurat zagram :)
Awatar użytkownika
Sylwiaws

03 sie 2017, 20:23

Niestety mi się nie udało, chociaż bardzo bym chciała :( co prawda zarabiam na swojej pasji, ale nie na tyle żeby się z tego utrzymać.
Magdusia
Użytkownik

08 sie 2017, 17:32

Pewnie, że warto. Ja sama mam własną firmę i zachęcam do tego każdego jeśli tylko jest dobry pomysł na zorganizowanie tego wszystkiego. Staram się też wspierać wszystkie kobiety, że możemy coś osiągnąć w biznesie, ostatnio znalazłam nawet bardzo ciekawy wywiad na temat roli płci żeńskiej w biznesie tarnowska.tv/aktualnosci/czytaj/16003,beata-monka-rola-kobiet-w-biznesie.html polecam oglądnąć wszystkim niezdecydowanym kobietom i bojącym się że sobie nie poradzi ;) Do boju;)
domi78
Użytkownik

08 sie 2017, 18:14

Każdy ma swoje zainteresowania i pasje. Ja natomiast bardzo interesuje się sportem- Piłka nożna jest dla mnie najważniejsza jak jest mecz zostawiam wszystko by oglądać. Ale ja jednocześnie gram w zakładach bukmacherskich więc obstawiam mecze. I często udaje mi się wygrać. Więc moje zainteresowania połączyłam z zarabianiem. A ktoś z was też interesuje się bumacherstwem? Tutaj można uzyskać cenne wskazówki- www.lepszykurs.pl/forum-bukmacherskie/
Awatar użytkownika
Minotar

15 sie 2017, 16:18

Nie wiem czy mogę powiedzieć, że zarabiam na swojej pasji, ale jestem fanem zdrowego odżywiania i prowadzę sklep ze zdrową żywnością... To chyba się liczy co nie ?
Awatar użytkownika
Kokosowy

16 sie 2017, 00:18

Przykładem zarabiania na swoich pasjach jest np. autor tych graffiti: justlaiks.com/pl/malowanie-graffiti/. Facet robi to co kocha, a swoje dzieła (w jego przypadku obrazy) sprzedaje po niezłej cenie. Zazdroszczę tego artystom – ja sam jeszcze nie znalazłem „tego czegoś”. Szkoda, że malowanie graffiti to nie moja broszka :)
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl