Zarabianie na swoich pasjach?

Forum ogólne - poruszamy tematy związane prowadzeniem firmy.
Opiszcie swój biznes i doświadczenia z nim związane.

Moderator:mkamil

Magdusia
Użytkownik
Posty:5
Rejestracja:05 sie 2017, 11:16

08 sie 2017, 17:32

Pewnie, że warto. Ja sama mam własną firmę i zachęcam do tego każdego jeśli tylko jest dobry pomysł na zorganizowanie tego wszystkiego. Staram się też wspierać wszystkie kobiety, że możemy coś osiągnąć w biznesie, ostatnio znalazłam nawet bardzo ciekawy wywiad na temat roli płci żeńskiej w biznesie tarnowska.tv/aktualnosci/czytaj/16003,beata-monka-rola-kobiet-w-biznesie.html polecam oglądnąć wszystkim niezdecydowanym kobietom i bojącym się że sobie nie poradzi ;) Do boju;)
domi78
Użytkownik
Posty:200
Rejestracja:08 sie 2017, 18:09

08 sie 2017, 18:14

Każdy ma swoje zainteresowania i pasje. Ja natomiast bardzo interesuje się sportem- Piłka nożna jest dla mnie najważniejsza jak jest mecz zostawiam wszystko by oglądać. Ale ja jednocześnie gram w zakładach bukmacherskich więc obstawiam mecze. I często udaje mi się wygrać. Więc moje zainteresowania połączyłam z zarabianiem. A ktoś z was też interesuje się bumacherstwem? Tutaj można uzyskać cenne wskazówki- www.lepszykurs.pl/forum-bukmacherskie/
Awatar użytkownika
Minotar
Posty:1
Rejestracja:15 sie 2017, 16:16

15 sie 2017, 16:18

Nie wiem czy mogę powiedzieć, że zarabiam na swojej pasji, ale jestem fanem zdrowego odżywiania i prowadzę sklep ze zdrową żywnością... To chyba się liczy co nie ?
Awatar użytkownika
Kokosowy
Posty:4
Rejestracja:15 sie 2017, 20:45

16 sie 2017, 00:18

Przykładem zarabiania na swoich pasjach jest np. autor tych graffiti: justlaiks.com/pl/malowanie-graffiti/. Facet robi to co kocha, a swoje dzieła (w jego przypadku obrazy) sprzedaje po niezłej cenie. Zazdroszczę tego artystom – ja sam jeszcze nie znalazłem „tego czegoś”. Szkoda, że malowanie graffiti to nie moja broszka :)
Olaaa90
Użytkownik
Posty:18
Rejestracja:11 sie 2017, 08:17

22 sie 2017, 08:50

Jednoczesne pracowanie i lubienie tego co się robi jest naprawdę piękne. Niewiele ludzi ma tę możliwość. Widzę to na przykład po mojej trenerce personalnej. Energiczna i pełna radości kobieta. Aż się chce ćwiczyć! Polecam! Może ktoś też zostanie trenerem, to na pewno przyda się ta stronka: lepszytrener.pl/trening-personalny/warszawa
benek51
Użytkownik
Posty:247
Rejestracja:11 maja 2016, 12:52

30 sie 2017, 10:45

Mam znajomą, która na swojej pasji sporo zarabia. Zajmowała się hobbystycznie florystyką, a teraz założyła własną kwiaciarnię! :) Wszystkie produkty do bukietów kupuje w sieci, bo są takie punkty jak hurtownia artykułów florystycznych. Mają świetne ceny i jest tam chyba wszystko, od wstążek, po druty, więc warto tam zajrzeć :)
Natczkk
Użytkownik
Posty:200
Rejestracja:14 cze 2017, 13:43

05 wrz 2017, 17:07

Moją pasją jest piłka nożna, regularnie oglądam mecze - meczyki.net.pl , śledzę wszystkie rozgrywki, typy itd. A mecze obstawiam w STS i co jakis czas troche grosza z tego wpada.
Ingend
Użytkownik
Posty:143
Rejestracja:11 sie 2017, 23:47

06 wrz 2017, 20:12

brandexx pisze:Moją pasją są zakłady bukmacherskie, lubię to, coś tam zarobię przy okazji. Ktoś z Was gra?

A i jakich bukmacherów najczęściej grasz? Korzystałeś z tego bonusu na Forbet , o któtym piszą tutaj betonline.net.pl/forbet-legalny-polski-bukmacher-bez-podatku ? Ja zastanawiam się czy nie spróbować w tym swoich sił. Miałbyś może dla mnie jakieś rady?
Krys89
Użytkownik
Posty:668
Rejestracja:02 lut 2016, 14:54

07 wrz 2017, 09:40

A czy obstawienie zakładów nie jest rodzajem hazardu, który uzależnia. Ja sam znając siebie wolałbym w to nie wchodzić ale jak ty masz to pod kontrolą to dobrze. Ja za to się wycwaniłem i uszczęśliwiłem żonę. Czyli kupiłem jej niewielki butik gdzie sprzedaje rzeczy popularnych marek takich jak Zara, H&M, Pull&Bear, Stradivarius, Bershka czy Triumph. A rzeczy zamawiamy na stockhurt.com/ . Moja żona chodzi cała w skowronkach, że ma co robić i nawet to lubi. A jak wiadomo szczęśliwa żona równa się zadowolony mąż. W każdym razie biznes przynosi dochód, co jest dodatkowym plusem
Awatar użytkownika
happys
Posty:2
Rejestracja:12 wrz 2017, 19:58

12 wrz 2017, 20:00

A da się zarobić coś na giełdzie ? Czy to tylko mit dla bogatych... ?
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl