Zarabianie na swoich pasjach?

Forum ogólne - poruszamy tematy związane prowadzeniem firmy.
Opiszcie swój biznes i doświadczenia z nim związane.

Moderator:mkamil

Awatar użytkownika
Mateusz83
Użytkownik
Posty:21
Rejestracja:27 mar 2014, 12:00

27 mar 2014, 13:16

Ja również zarabiam na swojej pasji - grafice komputerowej oraz programowaniu.
Aleksan
Użytkownik
Posty:35
Rejestracja:13 kwie 2014, 18:28

13 kwie 2014, 18:30

dzisiaj wg mnie zarabianie na własnych pasjach to marzenie ściętej głowy
Awatar użytkownika
Marcin86
Użytkownik
Posty:8
Rejestracja:14 maja 2014, 08:44

14 maja 2014, 08:51

Mnie się udało, jestem programistą z zawodu i zainteresowania.
Awatar użytkownika
TomekZ
Użytkownik
Posty:8
Rejestracja:13 maja 2014, 15:24

15 maja 2014, 10:47

Ja również pracuję w dziedzinie, którą się pasjonuję.
MieMar
Użytkownik
Posty:46
Rejestracja:17 cze 2014, 15:30

20 cze 2014, 14:24

można, tylko trzeba chcieć i mieć pomysł. i wystarczająco dużo zapału i determinacji.
smyk
Użytkownik
Posty:84
Rejestracja:04 paź 2012, 11:35

25 cze 2014, 14:30

Sam posiadam pewne uzdolnienia plastyczne, które dają mi również wymierne korzyści materialne. Oczywiście mam również stacjonarną pracę ale dzięki mojemu hobby mam również co miesiąc dodatkowe pieniądze (a tego nigdy za dużo).
Zawsze lubiłem malować. Kiedyś chowałem swoje prace do szuflady ale zobaczyła je moja znajoma, która prowadzi w mieście niewielką galerię. Zacząłem je tam wystawiać i klienci się znaleźli. Maluję farbami akrylowymi na deskach - najczęściej motywy kwiatowe czy święte obrazki. Jeżli również chcielibyście spróbować techniki polecam zakupić sobie takie profesjonalne farby akrylowe, które na pewno dadzą wiele możliwości w tym zakresie.
sanchopansa
Użytkownik
Posty:288
Rejestracja:21 maja 2013, 08:43

26 cze 2014, 13:03

Ja zarabiam czasami na swoich zdjęciach, więc to takie całkiem sensowne łączenie przyjemnego z pożytecznym :)
niebo
Użytkownik
Posty:273
Rejestracja:19 sty 2014, 21:16

15 lip 2014, 11:14

Dzisiaj ciężko zarabiać na pasji. Mało kto kupuje obrazy, a muzykę artystów większość ma z sieci :(
Awatar użytkownika
Mojito
Użytkownik
Posty:46
Rejestracja:11 lip 2011, 13:45

16 lip 2014, 12:37

Mi udało się już pare razy sprzedać swoją muzykę :) Wystarczy odrobina samozaparcia i ten świat wcale nie okazuje się taki zły ;)
Amberus
Użytkownik
Posty:705
Rejestracja:16 lip 2014, 23:15

16 lip 2014, 23:24

Witam wszystkich jako nowicjusz. Zarabianie na swej pasji to - DAR NIEBIOS- już lepszej fuchy, fachu czy jak to tam zwał nie potrzeba. Robisz to co lubisz i jeszcze Ci płacą. To jest piękne ale nie każdemu dane. Przeważnie robimy to za co nam najwięcej płacą lub to gdzie się nam udało załapać. A taka praca męczy, wykańcza powolutku i systematycznie. Większość z nas na taką egzystencję jest skazana. Czekamy z nadzieją że gdzieś tam coś się jeszcze nam uda. A lata jak wściekłe lecą. I co robić? Jak się ma odwagę, trochę głowy to buszując po necie zawsze coś ciekawego można znaleźć. Osobiście pracuję w kilku firmach, programach + własna firma. Ten to ma dobrze pomyślicie, ano nie. Walczę o utrzymanie firmy każdego dnia, realia znacie, nic łatwo nie jest. Rynki zbytu padają jeden po drugim. I pora najwyższa przejść na zarabianie poprzez internet. Tu jest jeszcze szansa. Nie koniecznie odważnych, ale upartych, myślących. Dla takich osób zawsze znajdzie się ta odskocznia od przymusowego etatu. I niech nam wolność itp itd :lol:
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl