Lombard w stolicy

Ogłoszenia nie pasujące do powyższych kategorii.

Moderator:mkamil

Wrona
Użytkownik
Posty:11
Rejestracja:28 lut 2013, 19:30

04 cze 2013, 14:11

Witam!
Serdecznie zapraszamy do lombardu mieszczącego się w centrum Warszawy, przy ulicy Złotej 60. Oferujemy pożyczki pod zastaw, czyli zastawienie swoich rzeczy w zamian za gotówkę. Gwarantujemy atrakcyjne ceny skupu przeróżnych przedmiotów, od sprzętu na biżuterii kończąc.

Zapraszamy!

Telefon: 502 995 377
Mail: lombard@melmex.pl
green
Użytkownik
Posty:34
Rejestracja:01 lut 2013, 17:55

12 cze 2013, 12:05

Bardzo przyjazne miejsce dla osoby szukającej pilnie gotówki, przede wszystkim rzetelna wycena, byłam tam w niedzielę-Pożyczki pod zastaw udzielane są w ekspresowym tempie.
ola.nowik
Użytkownik
Posty:136
Rejestracja:28 mar 2013, 08:29

19 cze 2013, 09:42

Jeśli ktoś szuka lombardu, który zaoferuje wysoką wycenę to szczerze polecam Lombard Warszawa na Złotej. Byłam dzisiaj u nich, aby sprzedać telefon i szczerze mówiąc zaproponowali mi najwyższą cenę ze wszystkich punktów skupu w jakich byłam. Z tego co się orientuję zajmują się również skupem złota, komputerów i elektronarzędzi. Plusem jest to, że lombard jest czynny 7 dni w tygodniu. Łatwo do niego trafić, znajduje się na ulicy Złotej 60, zaraz obok Złotych Tarasów.
inicjator12
Użytkownik
Posty:77
Rejestracja:21 cze 2013, 13:21

20 sie 2013, 15:01

Ja ostatnio zastawiłem swoje złoto w tym lombardzie. Bardzo mi się przydał, gdy potrzebowałem szybkiej gotówki.
Awatar użytkownika
Qomik11
Posty:2
Rejestracja:14 wrz 2013, 10:46

14 wrz 2013, 10:52

Z podobnych właśnie serwisów jak ktoś ma złoto, chce je sprzedać, lub chce je kupić i zainwestować polecam serwis - http://www.mennicakrajowa.pl/ Osoby kolekcjonujące monety, mogą też tam kupić właśnie złote monety.
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl