Szkolenia biznesowe

Ogłoszenia nie pasujące do powyższych kategorii.

Moderator: mkamil

Krys89
Użytkownik

10 maja 2018, 19:03

Ja dodatkowo polecam system https://www.nais.pl/no-wiec-co-najbardz ... ecjalisci/ Często mamy do czynienia z sytuacją, gdy pracodawca jest zainteresowany konkretną rekrutowaną osobą i zależy mu na jej kwalifikacjach, ale firmowy budżet nie pozwala mu na zaproponowanie odpowiedniego honorarium. Na szczęście rekruterzy coraz bardziej są świadomi, że uwagę ewentualnego pracownika można przyciągnąć całym szeregiem dodatkowych czynników motywacyjnych, szczególnie jeśli mamy na myśli wielką korporację, zatrudniającą setki lub tysiące osób. I wielu daje się skusić taką propozycją. Nawet gdy pensja być może nie dorównuje ofercie konkurencji, ale przecież to nie wszystko
Awatar użytkownika
felicja

15 maja 2018, 11:13

Podzielę się opinią o firmie szkolenia-semper.pl, która ostatnio przeprowadzała szkolenie w firmie, w której pracuję. Szkolenie dotyczyło zarządzania produkcją oraz optymalizacją procesów produkcyjnych. Dwudniowe szkolenie miało formę warsztatów stymulacyjnych, na których szczegółowo omówiono koncepcje Lean Management. Dzięki wielu ćwiczeniom i symulacjom, łatwo przyswoić wiedzę teoretyczną. Prowadzący są niezwykle kompetentni i chętnie odpowiadają na dodatkowe pytania.
Grvert
Użytkownik

09 lip 2018, 07:10

Ja szkolenia biznesowe traktuje jako sposób motywacji moich pracowników, który genialnie wpływa na ich chęc do pracy, efetywność. To rozwiązanie zapropowała mi firma, której oferte znajdziecie pod tym adresem https://grupaprogres.pl/lodz-wolczanska/ . Jest to firma, z którą współpracuje i która zajmuje się u mnie HR.
mateo
Użytkownik

11 lip 2018, 13:21

Grvert - taki wewnętrzny coaching jest moim zdaniem bardzo mało efektywny i może mieć odwrotny skutek.
DagmaraK44
Użytkownik

24 sty 2020, 19:48

A co sądzicie o zdobyciu takich uprawnień jak licencja pilota samolotu ? bo mój maż własnie szykuję się na takie szkolenie i załapał się na dofinansowanie i na dniach zaczyna się ten kurs w ATO-123 AP-Aviation w Bielsku Białej.
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl