Szkolenia biznesowe

Ogłoszenia nie pasujące do powyższych kategorii.

Moderator:mkamil

Awatar użytkownika
mary25
Posty:2
Rejestracja:16 mar 2011, 14:49

28 mar 2011, 15:17

Akademia Szkoleniowa Maximum zajmuje się organizacją szkoleń biznesowych. Do najważniejszych atutów firmy należy wysoka jakość usług i przystępne ceny szkoleń. Dbamy o dobrą atmosferę i dogodne warunki, aby prowadzone szkolenia były jak najbardziej efektywne. Założycielem i twórcą idei Akademii Szkoleniowej Maximum jest Klaudiusz Durmała – menadżer o bogatym dorobku w dziedzinie sprzedaży, negocjacji i coachingu. Znakomita znajomość rynku założyciela firmy potwierdzona jest blisko 20-letnią praktyką zawodową.

Akademia Szkoleniowa Maximum oferuje szeroki wachlarz szkoleń otwartych i zamkniętych, a jako jedyna daje możliwość szkolenia indywidualnego. Szkolenie Personal Coaching polega na bieżącym przekazywaniu pracownikowi przez eksperta ASM różnych metod i technik pracy, mogą one dotyczyć negocjacji, technik sprzedaży, sposobów prowadzenia rekrutacji kandydatów do pracy, czy obsługi klienta. Ekpert może uczestniczyć w spotkaniach biznesowych w roli słuchacza odpowiedzialnego za czytanie gestów niewerbalnych klientów.

Akademia Szkoleniowa Maxiumum oferuje także bardzo atrakcyjne projekty szkoleniowe.
Szkolenie Mistrz Sprzedaży i Negocjacji poświęcone jest panowaniu nad procesem sprzedaży oraz skutecznemu prowadzeniu klienta do podjęcia decyzji o zakupie towaru. Panele szkoleniowe w ramach szkoleń sprzedażowych to: profesjonalna obsługa Klienta i techniki sprzedaży, aktywne pozyskiwanie klientów, telefoniczna obsługa Klienta oraz negocjacje sprzedażowe. Szkolenie Profesjonalna Obsługa Klienta uczy jak w skuteczny sposób nawiązywać i umacniać długotrwałe relacje z klientami, także w sytuacjach trudnych w kontaktach z klientami oraz podczas rozmów reklamacyjnych.

Szkolenie z zakresu mowy ciała i mikroekspresji skierowane jest do osób, które chcą zrozumieć język ciała i nauczyć się go wykorzystywać. Komunikacja niewerbalna stanowi aż 55% komuniakcji interpersonalnej i ma istotne znaczenie w nawiązaniu i utrzymywaniu relacji z partnerem rozmowy. Jak czytać z gestów, ruchów i mimiki twarzy? Tego uczymy podczas szkolenia z Mikroekspresji.
Szkolenie Sztuka Osiągania Celów pozwoli na sprecyzowanie życiowych celów, planów i harmonogramu ich realizacji niezależnie od skali ich ważności. Ta wiedza zostanie przekazana podczas elitarnego szkolenia, dotyczącego sztuki osiągania celów.

Szkolenie Przemówienia Publiczne kierowane jest do osób, których sukces w pracy zawodowej i życiu osobistym zależy od występowania przed audytorium. Umiejętność autoprezentacji przydaje się w kontaktach każdego rodzaju, stanowi doskonałe uzupełnienie strony merytorycznej i jest wręcz niezbędna wśród menedżerów wyższych szczebli oraz osób pracujących bezpośrednio z klientem.

Nasza oferta obejmuje także Team Building, czyli kompleksową organizacje i obsługę imprez dla firm, instytucji oraz osób prywatnych. Opracujemy scenariusz imprezy, zadbamy o logistykę i atrakcje oraz zapewnimy catering. Warto zainwestować w budowanie zgranego zespołu, gdyż zadania wykonywane w grupie jednoczą uczestników, uczą wspólnego logicznego myślenia i motywują do wykonania zadania aż do zamierzonego celu.

Aby podnieść kwalifikacje swoje oraz swoich pracowników, nie trzeba wydawać góry pieniędzy. Doradcy Akademii Szkoleniowej Maximum oraz nasi sprawdzeni partnerzy złożą wniosek o dofinansowanie unijne EFS i pomogą w wszystkich formalnościach. Dofinansowanie otrzymywane jest w formie zaliczki, może pokryć nawet do 80% kosztów kwalifikowanych szkoleń. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą szkoleń na stronie http://asmaximum.com/ Akademia Szkoleniowa Maximum. Maximize your life & work!
marcopol
Użytkownik
Posty:122
Rejestracja:30 sie 2016, 20:36

12 mar 2017, 12:33

Jeżeli chodzi o szkolenia, to warto też spojrzeć na www.rodaaldona.com - to dla osób szukających sesji coachingowych w Łodzi.
joki
Użytkownik
Posty:252
Rejestracja:02 lut 2017, 18:45

13 mar 2017, 14:34

Jeśli o szkolenia chodzi, myślę, że warto inwestować w sprawdzonych trenerów. Ja np. mogę polecić bardzo dobrego trenera sprzedaży Pana Wiktora Wojciechowskiego: http://trenersprzedazy.com.pl/ baaaardzo dobry fachowca, który sam uczył się od najlepszych. Znam kilka firm, którym poniósł słupki sprzedażowe.
Awatar użytkownika
ziomek22
Posty:1
Rejestracja:14 mar 2017, 13:07

14 mar 2017, 13:15

Nawet nie wiedziałam że są takie szkolenia, super sprawa!
natalia7
Użytkownik
Posty:362
Rejestracja:07 mar 2017, 16:27

31 mar 2017, 17:28

Każde szkolenie jest wartościowe i może się przydać. Moim zdaniem warto chodzić na różne kursy i się regularnie dokształcać. Dla wielu osób ciekawy może być na przykład kurs kadry i płace Prowadzony przez profesjonalistów, cenowo bardzo przystępny. Polecam rzucić okiem.
benek51
Użytkownik
Posty:247
Rejestracja:11 maja 2016, 12:52

17 kwie 2017, 15:27

A słyszeliście o cyklu warsztatów w Pracowni Legalnego Delegowania: http://inicjatywa.eu/pracownia-legalnego-delegowania/ ? Są one przeznaczone dla członków Inicjatywy Mobilności Pracy. Polecam trochę więcej na ten temat poczytać, bo generalnie obejmują one tematykę np. propagowania dobrych praktych w zakresie mobilności pracy, przeciwdziałaniu handlu ludźmi, bezpieczną i legalną pracę za granicą. Na ich stronie znajdziecie tematy takich warsztatów. Może Wasza firma będzie chciała przystąpić do takiej organizacji?
dobromir
Użytkownik
Posty:251
Rejestracja:11 maja 2016, 13:01

29 kwie 2017, 10:40

Szkolenia otwarte z dziedziny m.in. menadżerskiej, sprzedażowej, HR-owej czy efektywności osobistej organizuje także - http://www.projektgamma.pl/szkolenia-otwarte . Są one prowadzone przez doświadczonych coachów i zorientowane na trening – uczestniczy otrzymują rozwiązania swoich problemów, mają możliwość przećwiczyć prezentowane przez trenera narzędzia i nabrać sprawności ich stosowaniu. Koniecznie sprawdźcie sobie, a może skorzystacie z tej oferty!
Awatar użytkownika
wszib
Posty:3
Rejestracja:25 maja 2017, 14:10

25 maja 2017, 14:12

Ciekawą alternatywą mogą być studia w Krakowie. http://www.wszib.edu.pl/podyplomowe/
Krys89
Użytkownik
Posty:668
Rejestracja:02 lut 2016, 14:54

10 maja 2018, 19:03

Ja dodatkowo polecam system https://www.nais.pl/no-wiec-co-najbardz ... ecjalisci/ Często mamy do czynienia z sytuacją, gdy pracodawca jest zainteresowany konkretną rekrutowaną osobą i zależy mu na jej kwalifikacjach, ale firmowy budżet nie pozwala mu na zaproponowanie odpowiedniego honorarium. Na szczęście rekruterzy coraz bardziej są świadomi, że uwagę ewentualnego pracownika można przyciągnąć całym szeregiem dodatkowych czynników motywacyjnych, szczególnie jeśli mamy na myśli wielką korporację, zatrudniającą setki lub tysiące osób. I wielu daje się skusić taką propozycją. Nawet gdy pensja być może nie dorównuje ofercie konkurencji, ale przecież to nie wszystko
Awatar użytkownika
felicja
Posty:3
Rejestracja:18 mar 2018, 17:32
Lokalizacja:Warszawa-Bemowo

15 maja 2018, 11:13

Podzielę się opinią o firmie szkolenia-semper.pl, która ostatnio przeprowadzała szkolenie w firmie, w której pracuję. Szkolenie dotyczyło zarządzania produkcją oraz optymalizacją procesów produkcyjnych. Dwudniowe szkolenie miało formę warsztatów stymulacyjnych, na których szczegółowo omówiono koncepcje Lean Management. Dzięki wielu ćwiczeniom i symulacjom, łatwo przyswoić wiedzę teoretyczną. Prowadzący są niezwykle kompetentni i chętnie odpowiadają na dodatkowe pytania.
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl