Co kupować przez internet?

Forumowicze i Forumowiczki. Łączcie się!

Moderator: mkamil

Awatar użytkownika
daro23
Użytkownik

19 lut 2018, 14:50

Zdecydowanie nie jest to moja dziedzina... Dlatego też niezbyt będę w stanie pomóc...
Jestem echem cudzej melodii, aktorem roli nie dla mnie napisanej.
Tommy12
Użytkownik

19 lut 2018, 18:13

Ja kupuję naprawdę sporo rzeczy przez internet. Tak jest zdecydowanie wygodniej i taniej. Ostatnio na stronie http://health-and-beauty-4you.info/horl ... dzialanie/ znalazłem preparat, który kupiłem. Mam nadzieję, że przyniesie on oczekiwane skutki.
Jordanka
Użytkownik

19 lut 2018, 22:42

To temat rzeka. Właściwie to można by zadać pytanie, czego nie da się kupić przez internet... :)
Ja mam na swoim koncie tak banalne rzeczy jak podkładki pod talerze na stół w salonie, a skończyłam na meblach do tegoż salonu.
Jako, że uwielbiam meble skandynawskie zwiedziłam chyba cały polski internet w branży meblowej.
Skończyło się na kilku propozycjach ze sklepu z linku powyżej. Moim zdaniem rewelacja i wizualnie i praktycznie. Chociaż podobno o gustach nie warto dyskutować. :)
kozielw
Użytkownik

20 lut 2018, 08:02

moim zdaniem w obecnych czasach przez internet można kupić praktycznie wszytko. Ja ostatnio kupiłem materiały do remontu domu typu płyta izolacyjna. Przy zakupie materiałów budowlanych można dużo zaoszczędzić kupując w sieci.
Awatar użytkownika
TonyC
Użytkownik

20 lut 2018, 14:06

Internet wygrywa konkurencyjnymi cenami. Oczywiście trzeba liczyć się z kosztami przesyłek, ale często i tak to się opłaca. Łatwiej polować na promocje albo na towary, które są trudno dostępne w stacjonarnych sklepach.
Grvert
Użytkownik

22 lut 2018, 10:38

Ja tak szczerze mówiąc nie za wiele rzeczy kupuje przez Internet, bo nie przepadam za tym, wolę najpierw obejrzeć dany produkt, ale też mieszkam w dużym mieście i tym samym mam do dyspozycji ofertę ogromnej ilości sklepów. Teraz chcę jednak zrobić wyjątek i kupić dodatek do diesla, który widziałem tutaj http://tec2000.pl/produkt/diesel-system-cleaner/ . Polecił mi go mój kolega, który pracuje w warsztacie samochodowym. Może nie jest on wybitnym mechanikiem, bo dopiero się uczy, ale twierdził, że coraz więcej osób kupuje takie dodatki i je sobie chwalą i ja również chcę spróbować.
biznesmenka
Użytkownik

22 lut 2018, 17:46

Ktoś wyżej wspominał, że zamawiał przez internet meble. Jak wrażenia? Nie było problemu np. z transportem?
Mnie interesują konkretnie meble do szkoły. Coś takiego jak tu: http://mojebambino.pl/110-szkola .
Macie jakieś sprawdzone sklepy z tego typu meblami?
Wielkie dzięki za każdą pomoc :)
Awatar użytkownika
Ari
Użytkownik

23 lut 2018, 16:01

Ja się raczej niezbyt na tym znam... Dlatego też nie będę w stanie pomóc...
przesuwaj swoje granice. Od tego są.
Awatar użytkownika
oswetlo

23 lut 2018, 23:19

Ja auta, passata ostatnio kupiłem przez internet :)
Magda336
Użytkownik

24 lut 2018, 11:44

Wszystko, na co tylko ma się ochotę. Ja kupuję książki, ubrania, a nawet różnego rodzaju sprzęty. Wystarczy znaleźć rzetelny sklep czy sprzedawcę i zakupy można robić spokojnie.
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl