Dobre jedzenie

Forumowicze i Forumowiczki. Łączcie się!

Moderator:mkamil

iwonak
Użytkownik
Posty:52
Rejestracja:09 lis 2016, 19:45

10 lis 2016, 16:31

Hej,
podyskutujmy o kuchniach świata! :P Jaki jedzenie najbardziej lubicie? Czego nie zjedlibyście nigdy w życiu?
Mi chyba najbardziej odpowiada kuchnia amerykańska, uwielbiam burgery, naleśniki i frytki. Mogłabym je jeść dniami i nocami :lol:
bunia
Użytkownik
Posty:278
Rejestracja:31 sie 2016, 20:43

15 lis 2016, 10:19

Mi bardzo smakuje kuchnia bałkańska ale podyskutować możemy :mrgreen:
pomysłowa
Użytkownik
Posty:421
Rejestracja:18 maja 2013, 22:34

21 lis 2016, 12:01

Jedzenie powinno być chyba nie tylko dobre, ale i zdrowe. Ja sama raczej mam dość jedzenia fast foodów. Myślę, że warto jest pomyśleć nad tym, co zamiast kurczaka zwykłego: merzdorf.pl/blog/aktualnosci/dlaczego-wegetarianie-powracaja-do-jedzenia-miesa-a-to-z-kurczaka-jest-lepsze-od-innych, bo kurczak sam w sobie jest zdrowy, ale mięso mięsu nie jest równe i najlepiej wybierać to z pewnego źródła.
Awatar użytkownika
Martita
Użytkownik
Posty:5
Rejestracja:20 gru 2017, 17:39

27 gru 2017, 13:08

Moim zdaniem bardzo ważną rzeczą jest odpowiednia patelnia :) Np. do naleśników świetnie się sprawdzają takie https://naczynia.olkusz.pl/blog/patelnia-do-nalesnikow/ :)
Czasem rozmowa z nieznajomym jest lepszą terapią niż z przyjacielem lub kimś, kogo znasz. Oni zwykle mówią to, co chcesz usłyszeć.
Binkiel
Użytkownik
Posty:64
Rejestracja:27 cze 2016, 17:12

03 sty 2018, 20:50

ja uwielbiam ostre jedzenie ale niestety po zbyt duzych ilosciach mam zatwardzenia wiec musze sie pilnowac i miec zawsze przy sobie dicopeg 10g :D i kocham czekolade
Awatar użytkownika
kasiol
Posty:1
Rejestracja:04 sty 2018, 11:04

04 sty 2018, 11:05

Jak dla mnie to nasza polska kuchnia jest najwspanialsza :D No przyznajcie, kto z was nie usiadłby teraz do pierogów, bigosu itp :P
FranWill
Użytkownik
Posty:33
Rejestracja:01 lis 2017, 16:46

16 sty 2018, 08:56

Dla mnie dobre jedzenie musi tez dobrze wyglądać. Nie wiem jak wy ale ja bardzo lubie zjeść coś na słodko i to w szczególności bo bardzo sytym obiedzie. Dlatego też częso piekę ciasta, a o ich smak i wygląda dba sklep https://www.sklep.savpol.pl/czekoladowe-inspiracje/ gdzie kupuje świetne dodatki i akcesoria kuchenne
Awatar użytkownika
psyk
Posty:4
Rejestracja:16 sty 2018, 15:43

16 sty 2018, 15:45

jakie jedzenie jest faktycznie zdatne do spożycia w ciąży?
Krys89
Użytkownik
Posty:668
Rejestracja:02 lut 2016, 14:54

17 sty 2018, 14:58

Ja chyba nie mam ulubionej kuchni. Najnormalniej jadam wszystko. Może trochę bardziej przepadam za deserami. Wiecie, że na https://ebakalland.pl/ można kupić cały karton saszetek z ciastem z mikrofalówki. Do takiego kubka dodaje się wodę i tą saszetkę wkłada się na bodajże minutę, dwie do mikrofali i ma się już gotowe ciasto. Jest to smaczny i szybki deser. A nie kosztuje dużo. A jak wiadomo człowiek nawet jak jest pełny po obiedzie to zawsze znajdzie miejsce na coś słodkiego. Tak więc warto i nawet zdrowo mieć jakiś deser po obiedzie. a takie ciasto moim zdaniem jest do tego idealne. A wracając do kuchni to wiecie jaki deser jest typowo Polski? Wiadomo, że tiramisu kojarzy się z Włochami, pudding jest Angielski, Panna Cotta też kojarzy się z Włochami, z resztą oni mają najwięcej znanych na całym świecie deserów, Creme Brulee jest deserem francuskim, zaś Fondue czekoladowe pochodzi z kuchni szwajcarskiej. A wiecie skąd pochodzi jabłecznik otóż jest on deserem amerykańskim. Jest tyle deserów i nie wiem jaki jest Polski. Znaczy jaki znacie deser wywodzący się z Polski?
kubeczek
Użytkownik
Posty:58
Rejestracja:23 lis 2017, 23:48

19 sty 2018, 17:07

Ja uwielbiam czekolade i fast foody jak wiekszosc ale jestem na diecie ekologicznej ktora zabrania takich produktow wiec zamiast tego zamawiam posilki w macro bios barze badz od bidy szykuje cos sama i zajadam sie salatkami :D nigdy w zyciu nie zjadlabym małży
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl