Dobry dentysta w Krakowie?

Forumowicze i Forumowiczki. Łączcie się!

Moderator: mkamil

Bella89
Użytkownik

19 lip 2018, 13:01

Od dwóch lat noszę aparat na zębach, który tak naprawdę nic mi nie daje, nie widać żadnych efektów, jest za luźny, a z każda wizyta u swojego ortodonty słyszę, że tak musi być. Poszukuje kogoś, kto zna się na tym i zacznie coś robić z tymi zębami tak, że efekty będą widoczne. Nie wiem gdzie szukać słyszałam wiele różnych opinii na temat Dental Team https://dental-team.pl/ortodoncja/ , zastanawiam się, czy tam znalazłby się ktoś, kto mi pomoże. Mają tam fajne oferty, jeśli chodzi o ortodontę. Ktoś z was robił już sobie u nich zęby? Jak efekty ? Polecicie ?
domi78
Użytkownik

25 lip 2018, 14:14

Dobry stomatolog jest na wagę złota to fakt. Też swego czasu szukałam dobrego stomatologa Najważniejsze dla mnie było to, żeby był to specjalista najwyższej klasy. Bo szkoda się oddawać w ręce kogoś, kto ma małe lub średnie pojecie o stomatologii. I ja pytała wtedy znajomych i polecili mi ten gabinet http://www.westdent.pl/ do dziś jestem ich pacjentką.
komozal
Użytkownik

08 mar 2019, 18:30

Ja do dentysty ostatnio chodzę własnie tylko jak boli mnie ząb albo jak atakuje go próchnica, na wybielane było mi szkoda kasy, dlatego robię je w zaciszu domowym, kupiłam sobie ostatnio paski od iwhitei są naprawdę genialne, przebarwienia po kawie i winie znikneły
Awatar użytkownika
Biznesmen34

23 lip 2019, 13:04

Przed wizytą u dentysty zalecam zaopatrzyć się w porządną szczoteczkę elektryczną, na przykład coś z tego rankingu . Właściwa higiena jamy ustnej do podstawa wszystkiego, każdy dentysta wam to powie.
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl