inwestowanie w pracowników

Forumowicze i Forumowiczki. Łączcie się!

Moderator:mkamil

zamber
Użytkownik
Posty:444
Rejestracja:01 sie 2014, 10:10

17 paź 2016, 06:45

wysyłacie swoich pracowników czasami na jakieś szkolenia albo kursy? moim zdaniem powinno się tak robić, bo wtedy pracownicy czują, że są chciamni i że są ważni - skoro się im opłaca kurs. sam ostatnio wysłałem kilkoro nowych praconików swoich (mam duży magazyn) na szkolenie z wózka widłowego, w firmie o ile pamiętam dobrze Marko (we Wrocławiu). jeden weekend szkolenia, a się opłaca :) i pracownik wtedy naprawde wdzeiczniej na ciebie patrzy
pomysłowa
Użytkownik
Posty:421
Rejestracja:18 maja 2013, 22:34

19 paź 2016, 13:19

U mnie od czasu do czasu są jakieś kursy, ale dość rzadko.
benek51
Użytkownik
Posty:247
Rejestracja:11 maja 2016, 12:52

23 paź 2016, 16:57

A ja mam pytanie nieco z innej beczki. Co z rekrutacją pracowników, bo ja od dawna borykam się w firmie ze znalezieniem kogoś wysoce wyspecjalizowanego. Jestem skłonny oferować na prawdę duże pakiety motywacyjne ale co z tego, skoro ciągle brakuje mi odpowiednich ludzi... Zaprzyjaźniony HR-owiec powiedział mi, że pora szukać wśród kandydatów pasywnych: http://www.injob.com/pl/pl/career-plan/ ... -pasywnych czyli mających już pracę. Myślicie, że to wypali i warto tak podziałać?
zamber
Użytkownik
Posty:444
Rejestracja:01 sie 2014, 10:10

02 paź 2017, 13:09

Myślę, że przede wszystkim warto inwestowac w szkolenia. Pracownicy to doceniają. My w firmie współpracujemy z Grupą No Problem i bardzo dobrze nam się razem pracuje
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl