Jaką dzielnicę Krakowa możecie polecić

Forumowicze i Forumowiczki. Łączcie się!

Moderator:mkamil

maxior
Użytkownik
Posty:125
Rejestracja:02 paź 2012, 10:35

31 sie 2015, 12:32

Czy ktos tutaj jest może z Krakowa? Czy polecicie mi dobrą dzielnicę, w której warto jest kupić mieszkanie?
Awatar użytkownika
apogeum
Użytkownik
Posty:171
Rejestracja:27 wrz 2012, 09:58

31 sie 2015, 14:22

Ciężko jest Ci tutaj doradzić. Nie napisałeś co jest dla Ciebie ważne,czego oczekujesz oraz jakie masz fundusze. Młody człowiek będzie dobrze czuł się w centrum, na krakowskim Kazimierzu.Jest tam sporo klubów, ciekawych miejsc. Rodzina z dziećmi za to lepiej jako kupi sobie mieszkanie na Ruczaju albo na Bronowicach gdzie jest znacznie spokojniej. Możesz sam sobie zerknąć tutaj: http://www.findelio.pl/ - na stronie obecnie mozna sobie przejrzeć wszystkie inwestycje realizowane w Krakowie. Dzięki temu bedzie Ci łatwiej coś wybrać.
Głupich nie sieją, sami wschodzą.
demol
Użytkownik
Posty:212
Rejestracja:28 sie 2013, 13:02

14 wrz 2015, 14:33

...a jesteś za wisłą, czy cracowią ?
Befor
Użytkownik
Posty:346
Rejestracja:19 paź 2014, 15:20

20 maja 2016, 11:08

jak się w Krakowie nie orientujesz to zdaj się na jakiegoś agenta nieruchomości, on Ci pomóże dobrac lokalizacje odpowiednia dla Twoich potrzeb. Ja na przyklad korzystalem z NowodworskiEstates, maja bardzo dobrych i pomocnych agentów
Tusia
Użytkownik
Posty:414
Rejestracja:10 lut 2014, 12:48

21 maja 2016, 17:12

mnie się podobają okolice Wawelu, rynek i te sprawy
bifka
Użytkownik
Posty:319
Rejestracja:22 sie 2017, 18:39

15 lis 2018, 12:19

Tusia pisze:
21 maja 2016, 17:12
mnie się podobają okolice Wawelu, rynek i te sprawy
O tak, ja również jak jestem w Krakowie zawsze wybieram się w tamte okolice. A jakie polecacie tam miejsca, gdzie można smacznie zjeść? Ja ze swojej strony nie omieszkam wspomnieć o Starej Pączkarni, która znajduje się na Stradomskiej 18 - na stronie http://starapaczkarnia.pl/nasze-punkty/krakow-stradomska/ macie więcej informacji o tym miejscu. Można tam kupić pysznego, smażonego według tradycyjnej receptury pączka ;) Mi najbardziej smakują te z nadzieniem czekoladowym i adwokat, ale to oczywiście kwestia gustu :) Czy ktoś z Was miał okazję ich próbować?
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl