Militaria - broń, pistolety, noże

Forumowicze i Forumowiczki. Łączcie się!

Moderator:mkamil

mateuszm
Użytkownik
Posty:83
Rejestracja:27 sie 2017, 09:47

21 cze 2018, 12:03

Znacie jakiś sklep z militariami ?
wersal
Użytkownik
Posty:9
Rejestracja:16 lis 2017, 10:23

21 cze 2018, 15:52

Na pewno militaria.pl do sprawdzenia :)
kowska
Użytkownik
Posty:124
Rejestracja:17 sty 2018, 19:28

21 cze 2018, 16:15

Co konkretnie potrzebujesz kupić? Ja od dłuższego czasu zastanawiam się nad zakupem wiatrówki i jeśli mam być szczera, to przejrzałam wiele ofert. Jenakże skłaniam się ku zakupie. To wiatrówka Zoraki, wysoka jakość a cena - widziecie sami, że bardzo atrakcyjna. Sprawdź ich ofertę, może znajdziesz coś co Cię zainteresuje.
Awatar użytkownika
taros
Posty:4
Rejestracja:21 cze 2018, 21:08

21 cze 2018, 21:09

wiele jest takich sklepów, poszperaj coś w google to na pewno znajdziesz
Grvert
Użytkownik
Posty:741
Rejestracja:03 cze 2016, 10:41

27 sie 2018, 10:47

Posiadać broń to jedno, natomiast nie można zapominać o tym, że jej przechowywanie to też ogromna odpowiedzialność. Spora tragedia może się wydarzyć, jeżeli ktoś ją ukradnie – a już nawet nie wspominam o tym, co będzie, jak jakieś dziecko po nią sięgnie… Nigdy nie wiadomo, wystarczy chwila nieuwagi, trochę alkoholu na spotkaniu z kumplami i problem gotowy. Nieraz bardzo duży problem, kosztujący życie ludzkie. Nie wyobrażam sobie więc, żeby broń nie była trzymana pod kluczem. Są na nią odpowiednie sejfy - które trzymają się przepisów prawnych. Bo, jak łatwo się domyślić, trzymanie w domu broni obarczone jest rozporządzeniami ministra spraw wewnętrznych i prawa państwowego. I bardzo dobrze moim zdaniem. Dzięki temu jest przynajmniej pewność, że takie sejfy trzymają się pewnych jakościowych standardów.
abur
Użytkownik
Posty:570
Rejestracja:24 lis 2017, 14:18

26 lip 2019, 16:26

W noże myśliwskie zaopatrywałem się prosto z oferty https://wlknives.eu/ . Traktuję to jako trafiony wybór, gdyż jest to na swój sposób moje hobby, lubię zbierać noże. A oni tam posiadają ich całkiem sporą ilość!
czosnekwrg
Użytkownik
Posty:418
Rejestracja:07 sty 2019, 08:31

21 sie 2019, 11:06

Ja z kolei lubię postrzelać do rzutek strzeleckich. Traktuję to jako interesujące hobby, które umożliwia mi wyżycie się po ciężkich dniach pracy. Dysponują szerokim wyborem, można je zakupić w różnych wariancjach. Oczywiście mowa o ofercie https://www.rzutkistrzeleckie.com/ !
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl