Prawnik odmówił współpracy

Forumowicze i Forumowiczki. Łączcie się!

Moderator:mkamil

CzystyHa
Użytkownik
Posty:91
Rejestracja:10 lip 2015, 12:34

17 mar 2016, 20:07

Hej, mam trochę magnes na kłopoty więc prywatnie korzystałem parę ładnych razy z usług adwokata. Znam już gościa więc zdecydowałem się, że przy pierwszych kłopotach z lientem w firmie zwrócę się do niego. A on na to, że jego firmowe sprawy nigdy nie interesowały i nie będzie się tym zajmował, bo tylko szkody może narobić. W sumie, lepiej tak żeby miał ciągnąć sprawę bez wiedzy, tylko co ja mam teraz, bo dał mi do myślenia, szukać kogoś tylko od spraw firmowych? Bo jak pójdę do zwykłego to nie mam gwarancji że nic nie wiem jak ten mój ale się podejmie dla hajsów.
sombrero
Użytkownik
Posty:91
Rejestracja:10 lip 2015, 08:33

17 mar 2016, 21:54

no nie widziałem nigdy wywieszki prawnik dla firm albo coś takiego wiec wydaje mi się że najlepiej poszukać w interncie. specyfika miejsca polega na tym że usługi specjalistyczne łatwiej znaleźć. no i zawsze zdalnie to taniej wychodzi. musisz tylko dobrze się rozeznac na pewno sa różne warunki udzielania pomocy firmom
CzystyHa
Użytkownik
Posty:91
Rejestracja:10 lip 2015, 12:34

19 mar 2016, 09:15

w internecie to nawet widzę, że nie wszystkich prawników z mojego miasta pokazuje, chodzi ci o jakąś panoramę firm czy coś takiego? jak dla mnie to strasznie nieaktualne a poza tym tylko ci się wyświetlają, którzy za to zapłacili...hm....
sombrero
Użytkownik
Posty:91
Rejestracja:10 lip 2015, 08:33

25 mar 2016, 11:21

Raczej na myśli to miałem coś na zasadzie usług przez telefon, zajrzyj sobie na availo.pl i tam masz dokładnie rozpisane usługi dla przedsiębiorcy w kombinacjach jakie tam Ci się mogą przydać. WIesz, czasu na dojazd nie tracisz i co ciekawe różnica w cenie jest kolosalna między mecenasem w kancelarii a nimi.
lokira
Użytkownik
Posty:111
Rejestracja:19 sie 2017, 17:18

15 lis 2017, 21:12

Pierwszy raz słyszę o tym by adwokat odmówił współpracy- przypuszczam, że nie był to zakres prawa w jakim się specjalizuje. Jeżeli szukasz dobrego adwokata to ja polecam Ci zajrzeć do kancelarii JST. Jest tam między innymi adwokat Tomasz Tomaszczyk, który zajmuje się szeroko pojętym prawem pracy oraz ZUS-em. Zajrzyj tam bo myślę, że otrzymasz tam odpowiednią pomoc :)
olga2345
Użytkownik
Posty:9
Rejestracja:03 lis 2017, 14:40

21 gru 2017, 12:12

W takiej sytuacji może sam zagłęb się w przepisy, jeżeli sprawa nie jest zbyt skomplikowana. Polecam poczytać kodeks cywilny, czy inny w zależności od tematyki problemu. Możesz je kupić w Internecie w bardzo korzystnych cenach, przykładowo takich: https://www.profinfo.pl/kodeks-cywilny-kc.
bloto
Użytkownik
Posty:98
Rejestracja:25 mar 2017, 17:49

31 sty 2018, 19:35

Jak to odmówił? Nieprofesjonalny! Polecam Ci Panią Natalię Zielmachowicz, świetna kobieta bardzo rzetelna i profesjonalna.Powiem Ci że się nie zawiedziesz. Jest bardzo dobrym adwokatem.
bierks1
Użytkownik
Posty:47
Rejestracja:29 gru 2017, 18:22

05 lut 2018, 13:06

Dziwna sprawa, ale to może jeszcze nie koniec świata. Może to nawet i na dobre wyjdzie :) Może warto na początku samemu rozeznać się w sprawie? Na stronie http://kruczek.pl znajdziecie sporo przypadków prawnych, takich także z życia codziennego. Są tam opisane sposoby na rozwiazanie sprawy :)
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl