POMYSL NA BIZNES

Masz pomysł na biznes i chcesz poznać opinie forumowiczów? Możesz zrobić to w tym dziale.

Moderator: mkamil

prezess
Użytkownik
Posty: 12
Rejestracja: 27 lip 2017, 21:53

15 maja 2020, 14:24

Szukanie pomysłu na biznes trzeba zawężyć do lokalnego rynku na jakim się znajdujemy. Przecież nasze początki będą miały właśnie tam swoje miejsce. Warto jest zainwestować w profesjonalne badanie rynku pod tym kątem ponieważ da nam to obraz na jakiego typu usługi jest największe zapotrzebowanie. W przypadku jeśli dysponujemy większą ilością pieniędzy możemy pokusić się o start w bardziej uniwersalnej branży. Zdaniem wielu ekspertów jest to branża budowlana ze względu na dużą ilość inwestycji na terenie całego kraju. Sprzęt do zadań ciężkich można kupić już w rozsądnych cenach u takich producentów jak JLG - jlg.com.pl Pomyślcie w tych kategoriach bo jest to bardzo przyszłościowe zajęcie.
Awatar użytkownika
Sieciak
Posty: 15
Rejestracja: 15 lip 2021, 08:48

21 lip 2021, 09:16

Jeżeli chcesz otworzyć własny biznes powinieneś koniecznie zdecydować się na CRM. Mogę polecić Ci Firmao, ponieważ jest indywidualnie dopasowany do specyfiki firmy. Do tego, zanim się zdecydujesz kupić pakiet, najpierw za darmo przetestuj system.
Amberus
Użytkownik
Posty: 647
Rejestracja: 16 lip 2014, 23:15

24 lip 2021, 08:35

Słyszysz o ZENIQ i Safir ? Chcesz mieć też swój udział w dochodzie z tokenizacji miasta Dubaj ? Chcesz zarabiać codziennie, mieć 3 dochody pasywne bez żadnej pracy ? I to wszystko przy jednorazowej dowolnej inwestycji. Dla budujących biznes strona www za darmo. Dołącz do grupy, mamy tu webinary codziennie. Poznasz biznes, zapewnisz sobie stałe dochody. https://www.facebook.com/groups/931987730925294
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl