Alior Sync.

Który bank jest najlepszy? Który warto polecić? A który omijać z daleka? Podziel się swoimi opiniami.

Moderator:mkamil

daknez
Użytkownik
Posty:32
Rejestracja:07 mar 2012, 13:23
Lokalizacja:Kłodzko

14 mar 2012, 15:25

Pisał o tym już nawet forbes. Na przełomie kwietnia i maja Alior planuje wprowadzić wirutalną platformę Sync.
Alior chwali się, że platforma komplenie odmieni polski rynek


"Nie trzeba będzie jeździć do banku, żeby załatwić bardziej wymagające sprawy – wszystko będzie można załatwić rozmawiając z bankierem w Internecie. Nawet złożenie podpisu i dokumentów będzie odbywało się w sieci. Wideokonferencje nie będą jedynym kanałem kontaktu z bankiem. Możliwe będzie też dokonywanie wirtualnych symulacji i wirtualizacji. Ponadto Alior Sync ma oferować swoje produkty i usługi (nie tylko bankowe) przy zastosowaniu możliwości serwisów społecznościowych i urządzeń mobilnych.

Bank planuje, że przez 4 lata od rozpoczęcia działalności zyska milion klientów i ponad 3 mld depozytów. " Jak uważacie, AliorSync ma szansę na sukces?
karski
Użytkownik
Posty:96
Rejestracja:20 gru 2011, 23:47

18 mar 2012, 19:22

Nie sądzę... moim zdaniem ludzie ciągle będą chcieli rozmawiać z człowiekiem niż z wirtualną maszyną.

Ja kupując oryginalne palety na monety wolałem się wybrać osobiście.
daknez
Użytkownik
Posty:32
Rejestracja:07 mar 2012, 13:23
Lokalizacja:Kłodzko

11 kwie 2012, 12:16

Podejrzewam, że starsze pokolenia, tak jak mówisz, nie zdecydują się na takie usługi bankowe. Natomiast dla młodych ludzi może to być ciekawe rozwiązanie ;)
Awatar użytkownika
Sampan
Użytkownik
Posty:62
Rejestracja:21 lut 2012, 15:22

17 kwie 2012, 15:35

Weźmy np. wirtualny bank Getin (jakaś tam nazwa).
Wszystko załatwiasz przez net a jedyna centrala jest w Warszawie, z którą kontakt też jest tylko wirtualny. Do konta w tymże banku nie mają dostępu tradycyjne placówki Getin.
Dla mnie taka wizja jest przerażająca, bo nawet gdybym chciał zrobić awanturę jako niezadowolony klient to nie mogę, bo bym musiał kłócić się z kimś kto w ogóle nie ma dostępu do mojego konta, a do Wawy też nie ma sensu jechać.
karski
Użytkownik
Posty:96
Rejestracja:20 gru 2011, 23:47

19 maja 2012, 11:21

Nie wiecie, kiedy to w pełni wystartuje?
________________
mieszkania sprzedaż warszawa
Awatar użytkownika
agnowak12345
Posty:3
Rejestracja:18 wrz 2012, 13:55

18 wrz 2012, 14:58

Witam, mój znajomy posiada już konto w Alior Sync. i twierdzi, że bank zwraca mu jakiś procent od kwoty wydanej przez płatności internetowe. Do tej pory nie doszukał się w tym żadnych haczyków? Słyszeliście może coś o tym?
Fundusze inwestycyjne - dowiedz się więcej o tym produkcie
Lokaty bankowe - portal poświęcony lokatom bankowym
Banki - źródło wiedzy o produktach bankowych
Awatar użytkownika
karolinas3333
Posty:3
Rejestracja:21 wrz 2012, 14:18

21 wrz 2012, 14:28

mój brat ma w alior Sync i mówił że jest całkiem spoko
Sprawdź czy pozycjonowanie się opłaca
Awatar użytkownika
martabzym84
Posty:3
Rejestracja:25 paź 2012, 10:10

25 paź 2012, 10:47

Polacy podchodzą z dużą rezerwą do takich nowości. Ja założyłam konto w Alior Sync i już dzięki niemu zaoszczędziłam 16 zł na płatnościach na allegro, dobry początek:)
Lokaty - ranking - pomożemy znaleźć ci najlepszą lokatę
IKE - sprawdź jak możesz zapewnić sobie spokojną emeryturę
kalisk
Użytkownik
Posty:5
Rejestracja:11 mar 2013, 20:21

11 mar 2013, 20:25

W końcu. Zeszło im się :P
Twój ulubiony Katalog strony dodaj wpis za darmo
inicjator12
Użytkownik
Posty:77
Rejestracja:21 cze 2013, 13:21

16 sie 2013, 14:46

Słyszeliście o programie mieszkania dla młodych? Na stronie http://www.mieszkanie-dla-mlodych.pl/ znajdują się aktualności dotyczące tego programu. Chętnych zapraszam :)
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl