Którego ubezpieczyciela wybrać

Forum ogólne - poruszamy tematy związane prowadzeniem firmy.
Opiszcie swój biznes i doświadczenia z nim związane.

Moderator:mkamil

olo88
Użytkownik
Posty:11
Rejestracja:28 lis 2012, 00:11

28 lis 2012, 00:27

Zastanawiam się nad wyborem firmy ubezpieczeniowej (mieszkanie, sprzęt, samochód). Którego ubezpieczyciela możecie polecić? W tej chwili dość ciekawie wygląda oferta firmy Benefia, mam na myśli ich tanie ubezpieczenie zawierane w formie online. Czy ktoś z was korzystał z tego ubezpieczyciela ?
Awatar użytkownika
MateuszWawrzyn
Użytkownik
Posty:103
Rejestracja:23 lis 2012, 20:08
Lokalizacja:Polska

11 gru 2012, 19:16

ja nie, ale podaj linka poczytam sobie :)
Awatar użytkownika
robert
Posty:2
Rejestracja:25 paź 2012, 10:07

13 gru 2012, 20:37

Też nie słyszałem ani tymbardziej nie korzystałem z usług tej firmy. Ja proponuję Generali. To sprawdzona firma.
karski
Użytkownik
Posty:96
Rejestracja:20 gru 2011, 23:47

20 gru 2012, 23:34

Raczej unikał bym w tej kwestii zaciągania ubezpieczenia w firmie mało znanej. Lepiej dopłacić i wybrać pewnego i solidnego ubezpieczyciela.
mario
Użytkownik
Posty:6
Rejestracja:28 gru 2012, 21:41

28 gru 2012, 21:48

Nie korzystałem z tej firmy, ale nie można mówić że Benefia to nieznana firma. Benefia to jedna z większych firm ubezpieczeniowych działających na polskim rynku.
Awatar użytkownika
zeeck
Użytkownik
Posty:6
Rejestracja:15 sty 2013, 16:09
Lokalizacja:Warszawa

15 sty 2013, 16:17

Ja przy wyborze ubezpieczyciela korzystałem z poleceń znajomych, którzy mieli jakąś szkodę i musieli uzyskać odszkodowanie. Ostatecznie wybrałem Allianz, może nie jest najtańszy ale z całą pewnością cieszy się opinią solidnego, zwłaszcza w zakresie likwidacji szkód.
Pomocne w każdej sytuacji - firmy i ich adresy
Awatar użytkownika
Sampan
Użytkownik
Posty:62
Rejestracja:21 lut 2012, 15:22

18 sty 2013, 15:31

To zależy co się chce ubezpieczyć, bo nie ma takiego towarzystwa co byłoby najtańsze we wszystkim. Jeden ma tańsze OC, inny NNW.

Wolę korzystać z ubezpieczyciela, który istnieje na rynku a nie jak swego czasu Zurich, wszedł a za niedługo się wycofał.
misiek
Użytkownik
Posty:89
Rejestracja:30 sty 2013, 12:32

30 sty 2013, 12:41

Stawiaj na Polskie firmy i wybierz PZU, są sprawdzeni.


_________________
Jezioro Białe w Okunince
yanek
Użytkownik
Posty:20
Rejestracja:05 gru 2012, 13:52

27 lut 2013, 22:07

Jeżeli nie wiesz którego ubezpieczyciela wybrać postaw na Polisafe - agencję ubezpieczeń.
Korzystałem z jej pomocy i jestem bardzo zadowolony ponieważ pomogli mi dobrać idealne dla mnie rozwiązanie. Zostałem bardzo miło potraktowany, w pełni zajęli się moją sprawą :) A wybór był bardzo duży - współpracują z większością towarzystw ubezpieczeniowych w Polsce.
figarro
Użytkownik
Posty:7
Rejestracja:30 paź 2012, 21:50

17 kwie 2013, 20:50

Dzisiaj oferta firm ubezpieczeniowych szybko się zmienia, nie można tak po prostu wskazać konkretnego ubezpieczyciela i powiedzieć konkretnie, że jego oferta jest najlepsza. Ja korzystam łącznie z 3 firm. Samochód mam ubezpieczony w HDI, mieszkanie w Benefii, a niedawno zdecydowałem się wykupić takie ubezpieczenie zdrowotne w Medicover. W danym momencie te oferty były dla mnie najkorzystniejsze. Jednak nie warto patrzyć tylko na cenę, zwłaszcza przy wyborze ubezpieczenia zdrowotnego, jest wiele innych czynników wpływających na wartościowość oferty.
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl