Języko obcy online - czy to się sprawdzi?

Forum ogólne - poruszamy tematy związane prowadzeniem firmy.
Opiszcie swój biznes i doświadczenia z nim związane.

Moderator:mkamil

Tomasz_Es
Użytkownik
Posty:5
Rejestracja:07 mar 2013, 16:28

27 mar 2013, 09:18

Witam, ja z pytaniem do bardziej doświadczonych z Państwa. Chciałbym pracownikom zafundować kurs językowy (jako prezent). Początkowo myślałem o "normalnej" szkole językowej, ale w sieci natknąłem się na taką stronę: www.chatterbox.pl/ Prowadzą kursy językowe online, ale w dość rewolucyjny, jak dla mnie, sposób, bo w cztery oczy z lektorem. Sprawdziłem na sobie darmową lekcję próbną i jestem na tak. Przede wszystkim nie ma sztywnych godzin, można się umówić z lektorem o dowolnej porze, no i jest możliwość korzystania z urządzeń mobilnych. Myślicie, że taki prezent się sprawdzi jako motywator (bo że się przyda, to nie mam wątpliwości)?
smyk
Użytkownik
Posty:84
Rejestracja:04 paź 2012, 11:35

27 mar 2013, 18:30

Moim zdaniem może być różnie. Jeżeli masz zdyscyplinowanych pracowników może zda to egzamin. Ale zazwyczaj ciężko się zmobilizować do samodzielnej nauki.
_________________
puma buty - najnowsze kolekcje markowego obuwia
Tomasz_Es
Użytkownik
Posty:5
Rejestracja:07 mar 2013, 16:28

29 mar 2013, 10:46

Jeśli mam być szczery to zamierzam upiec dwie pieczenie na jednym ogniu - podszkolić trochę pracowników w językach i dodatkowo stworzyć poczucie, że dbamy o rozwój kadry. Taki www.chatterbox.pl wydaje mi się dobrym rozwiązaniem, bo jest mniej zobowiązujący niż tradycyjne lekcje, w sensie nie przywiązuje do konkretnych terminów i miejsca spotkań. A ja nie chcę ingerować w czas wolny personelu.
figarro
Użytkownik
Posty:7
Rejestracja:30 paź 2012, 21:50

29 mar 2013, 16:52

Moim zdaniem jeśli ktoś chciałby się uczyć online to już by to robił, np poprzez busuu czy inne tego typu portale. Po prostu do tego trzeba mieć chęci.
Awatar użytkownika
sterolla
Posty:7
Rejestracja:29 paź 2018, 14:26

29 paź 2018, 15:07

Ja kiedyś próbowałam przypomnieć sobie podstawy niemieckiego poprzez kurs online, ale ostatecznie było to dla mnie tak niewygodne, że musiałam zrezygnować. Łatwiej mi idzie przyswajanie wiedzy, jak mam przed sobą podręcznik czy ćwiczenia i mam tekst przed oczami. Bycie wzrokowcem bardzo się przydaje, ale czasem, jak tutaj, to przekleństwo :D
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl