Oferty sprzedaży maszyn rolniczych

Czy jest możliwy zarobek w Internecie? Czy warto zainteresować się tą formą zarobku? Wypowiedź się.

Moderator:mkamil

inicjator12
Użytkownik
Posty:77
Rejestracja:21 cze 2013, 13:21

26 cze 2013, 17:10

Myślę, że jest niewiele serwisów ogłoszeniowych, które proponują wystawianie ofert maszyn rolniczych. Taka jest właśnie strona http://www.autoreper.pl/Maszyny-rolnicze,1,1,6,.htm, gdzie wszyscy mogą zamieszczać oferty sprzedaży swoich maszyn.
Adamek
Użytkownik
Posty:58
Rejestracja:25 lut 2014, 07:19

21 mar 2014, 18:20

Faktycznie ciekawie wygląda ta oferta. Ja jeszcze mogę polecić szukanie różnych okazji związanych z zakupem maszyn rolniczych na portalu sprzedajemy.pl Przede wszystkim chodzi tutaj o używane maszyny jak na przykład w kwestii zakupu kombajnu bizon z056. Moim zdaniem na pewno jest to o wiele bardziej opłacalne niż zakup całkowicie nowych maszyn rolniczych. Jeżeli spojrzeć na to, jaki sprzęt używają nasi rolnicy, to jednak większość z nich ma właśnie kilkuletnie, jezeli nawet nie starsze maszyny i jakoś sprawdzają się dobrze.
bogo18
Użytkownik
Posty:60
Rejestracja:05 sty 2018, 12:16

24 sty 2018, 21:23

Maszyn nie musicie wcale szukać na nie wiadomo jakich serwisach. Jak to się mówi "najciemniej jest pod latarnia" i pod nosem mozna znalezc ciekawe oferty maszyn rolniczych. Ja np przez przypadek trafilem na http://hydro-masz.pl/ . To wlasnie od nich zaopatrzylem sie w wysokiej jakosci maszyny rolnicze ale rowniez i czesci.
Abessagu
Użytkownik
Posty:5
Rejestracja:14 wrz 2018, 11:27

14 wrz 2018, 11:59

W Internecie z całą pewnością znajdą się sprawdzone porady w tym obszarze. Nie ma co do tego wątpliwości...
Nie ma takich problemów, które pewnego dnia by się nie skończyły.
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl