Leczenie prywatnie

Forumowicze i Forumowiczki. Łączcie się!

Moderator:mkamil

podatkowa
Użytkownik
Posty:49
Rejestracja:10 kwie 2013, 11:49

05 sie 2013, 10:54

Za jakiś czas czeka mnie pobyt w szpitalu, a jak dotychczas zawsze leczyłam się prywatnie, myślicie, że wobec tego warto pójść tą drogą także w przypadku hospitalizacji?
Przekonałam się już do usług Medyceusza: http://www.centramedycznemedyceusz.pl/index.php/szpital
i trochę ciężko mi z tego zrezygnować...
Awatar użytkownika
Piotras
Użytkownik
Posty:267
Rejestracja:26 wrz 2012, 17:40
Lokalizacja:Polska

05 sie 2013, 18:19

No wiesz jak masz pieniądze i możliwości, to jasne, czemu nie.
Ja jest ZA leczeniem prywatnym i szpitalnym prywatnym... przez lepszą obsługę i brak kolejek, no ale to moje zdanie, bo mam na to kasę. Jak ktoś nie ma no to niestety, z pustego i Salomon nie naleje.

Nie wiem jakie Cię leczenie czeka, ale możesz też sobie lekarzy i ośrodki szpitalne porównać np przez znanego lekarza (przykład: chirurgia plastyczna) itd.
pomysłowa
Użytkownik
Posty:421
Rejestracja:18 maja 2013, 22:34

07 sie 2013, 16:24

jakbym miała kasę to na pewno wolałabym leczyć się prywatnie niż w publicznej służbie zdrowia, ale niestety tak dobrze to nie wygląda :/
powaznyobywatel
Użytkownik
Posty:16
Rejestracja:07 sie 2013, 07:54

08 sie 2013, 15:40

ja również niestety, często jestem zmuszony korzystać z publicznej służby zdrowia. nie należy to do najprzyjemniejszych wizyt. Z całą pewnością, gdybym posiadał na leczenie prywatne wystarczające środki pieniężne, nigdy więcej bym więcej nie odwiedził publicznego ośrodka zdrowia. nie dość, że na wizytę trzeba długo poczekać, to w dodatku lekarze są bardzo nieprzyjemni ;/
misiek
Użytkownik
Posty:89
Rejestracja:30 sty 2013, 12:32

21 sie 2013, 21:05

Bardzo dobrym pomysłem są prywatne ubezpieczenia. Dzięki temu można korzystać z profesjonalnej pomocy lekarskiej w niewielkich cenach ;)
_______________________
wizualizacje architektoniczne kraków
gasiorek
Użytkownik
Posty:27
Rejestracja:17 mar 2013, 23:25

23 sie 2013, 02:20

Masz rację, bo przecież są specjaliści do których trudno się dostać. Mam problem z żylakami i nie mogę dostać się do chirurga naczyniowego. W prywatnej klinice w Łodzi dowiedziałam się, że powinnam przejść operację tych żylaków. Oni robią to podczas jednodniowej hospitalizacji i bez kolejki, która w NFZ-cie rozciąga się na lata. Usłyszałam ostatnio, że na NFZ robi się coraz mniej operacji, bo to szpitalom bardziej się opłaca niż operowanie.
Lutur
Użytkownik
Posty:22
Rejestracja:19 sty 2014, 11:43

10 lut 2014, 11:34

Prywatne leczenie czasami jest lepsze. Mniej czekamy, mamy dobrą opiekę. Na przykład w leczeniu zaćmy dobry jest ten okulista - http://januszewskiokulista.com.pl/operacje_zacmy.html. Głównie dla tego, że mają do tego specjalistyczny sprzęt.
malak
Użytkownik
Posty:828
Rejestracja:10 lut 2014, 17:21

10 lut 2014, 20:10

W przypadku dentystów stawiam na prywatne leczenie, a w innych przypadkach mam sprawdzonych lekarzy z NFZ
Adamek
Użytkownik
Posty:58
Rejestracja:25 lut 2014, 07:19

25 lut 2014, 15:04

JA akurat jestem zwolennikiem leczenia na kasę chorych, bo jednak nie po to płacę składki, by później i tak iść i leczyć się prywatnie. Mimo wszystko poddałem się otatnio zabiegowi hydrokolonoterapia. Opinie lekarzy na temat jej skuteczności są dobre, więc zdecydowałem się na oczyszczanie jelit ze złogów oraz ogólnie z toksyn. Musiałem za to trochę zapłacić, ale jednak uznałem, że jest to warte swojej ceny. Muszę stwierdzić, że już po kilku zabiegach poczułem się o wiele lepiej, tj. poprawiła mi się przemiana materii i też skończyły się u mnie zaparcia. Za takie zabiegi mogę spokojnie zapłacić.
malak
Użytkownik
Posty:828
Rejestracja:10 lut 2014, 17:21

27 lut 2014, 08:15

Nie słyszałam jeszcze o takich zabiegach :shock:
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl