Wdrażanie szkoleń e-learning

Forumowicze i Forumowiczki. Łączcie się!

Moderator:mkamil

Awatar użytkownika
Marcin81
Użytkownik
Posty:14
Rejestracja:08 kwie 2014, 09:59

08 maja 2014, 15:33

Jakie jest Wasze zdanie na temat platform e-learning? Czy rzeczywiście jest to tańsze i wygodniejsze rozwiązanie zarówno dla pracodawcy jak i pracowników?
Awatar użytkownika
Kamil80
Użytkownik
Posty:19
Rejestracja:07 maja 2014, 15:07

08 maja 2014, 15:52

Marcin81 pisze:Jakie jest Wasze zdanie na temat platform e-learning? Czy rzeczywiście jest to tańsze i wygodniejsze rozwiązanie zarówno dla pracodawcy jak i pracowników?
Według mnie szkolenia e-learning są tak samo skuteczne jak tradycyjne szkolenia. Ale rzeczywiście, szkolenia e-learnignowe wiążą się z mniejszymi opłatami, ponieważ pracodawca ponosi tylko i wyłącznie koszty wdrożenia platformy e-learning. W przypadku tradycyjnych szkoleń pracodawca musi opłacić szereg kosztów np. wynajem sali, zakwaterowanie i dojazd pracowników. Nauczanie na odległość to również udogodnienie dla pracowników, którzy nie muszą gromadzić się w jednym miejscu, o określonym czasie w celu skorzystania ze szkolenia. W przypadku kursów e-learning to pracownicy sami wybierają sobie dogodną porę na naukę, wtedy, kiedy dysponują czasem. A poza tym pracodawca posiada uprawnienia, dzięki którym może monitorować postępy przyswajania wiedzy przez swoich pracowników.
niebo
Użytkownik
Posty:273
Rejestracja:19 sty 2014, 21:16

17 maja 2014, 14:54

Moim zdaniem internetowa szkolenia w najbliższym czasie wypchną te na salach, bo ludziom nie chce się ruszać z domu, kiedy mogą zdobyć wiedzę leżąc w łóżku. Sam brałem udział w takich szkoleniach z zakresu administracji i jestem zadowolony.
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl