Problem z podsłuchem telefonów w firmie.

Forum ogólne - poruszamy tematy związane prowadzeniem firmy.
Opiszcie swój biznes i doświadczenia z nim związane.

Moderator:mkamil

Awatar użytkownika
marekfir
Posty:2
Rejestracja:11 lip 2014, 13:23

11 lip 2014, 13:26

Da się w jakiś sposób prowadzić anonimowe rozmowy przez firmowe telefony komórkowe.
Chodzi mi np. o jakieś oprogramowanie, które na to pozwala. Oczywiście pieniądze nie grają roli bo najważniejsze jest dobro firmy.
Awatar użytkownika
Mojito
Użytkownik
Posty:46
Rejestracja:11 lip 2011, 13:45

11 lip 2014, 14:14

skype/messenger/gadu gadu/imessage
i tego typu aplikacje.
Tomasz007
Użytkownik
Posty:17
Rejestracja:06 lip 2013, 19:09

11 lip 2014, 16:59

Nie znam takich aplikacji, poza tym z tego co ostatnimi czasy czytałem to android jest jedną z najłatwiejszą opcją do podsłuchu(Internet w telefonie, wi-fi robią swoje) Zresztą są ogólnie dostępne chociaż nie darmowe aplikację, które podsłuchują telefony z androidem, widnowsem, iosem…
Mateusz2
Użytkownik
Posty:25
Rejestracja:23 lut 2012, 14:49

13 lip 2014, 11:56

marekfir pisze:Da się w jakiś sposób prowadzić anonimowe rozmowy przez firmowe telefony komórkowe.
Chodzi mi np. o jakieś oprogramowanie, które na to pozwala. Oczywiście pieniądze nie grają roli bo najważniejsze jest dobro firmy.
Te ogólnie dostępne systemy wszystkie da się podsłuchiwać.
Jeśli chcesz być bezpieczny to chyba tylko telefon szyfrujący Enigma E2.
Sprzęt nie jest tani ale podobno skuteczny jeśli chodzi o bezpieczeństwo rozmów.
Awatar użytkownika
marekfir
Posty:2
Rejestracja:11 lip 2014, 13:23

14 lip 2014, 00:17

Mateusz2 pisze: Jeśli chcesz być bezpieczny to chyba tylko telefon szyfrujący Enigma E2.
Miałeś jakąś styczność, mógłbyś cokolwiek więcej?
Mateusz2
Użytkownik
Posty:25
Rejestracja:23 lut 2012, 14:49

14 lip 2014, 10:00

Wpisz sobie w google albo skontaktuj się z jego dystrybutorem to dowiesz się więcej.
Ja wiem tylko tyle co czytałem i raczej żadnych konkretnych informacji niestety Ci nie udzielę. Pozdrawiam!
Awatar użytkownika
kaszan
Posty:1
Rejestracja:25 sie 2014, 14:09

25 sie 2014, 14:12

Mateusz2 pisze:Wpisz sobie w google albo skontaktuj się z jego dystrybutorem to dowiesz się więcej.
Ja wiem tylko tyle co czytałem i raczej żadnych konkretnych informacji niestety Ci nie udzielę. Pozdrawiam!
http://www.spyshop.pl jeśli chodzi o sprzedawcę tego telefonu w PL. Podobno dobry sklep detektywistyczny.
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl