Prezent dla kobiety - konkurencja, jak to zrobić?

Pozwól aby inni Cię zauważyli. Dział poświęcony marketingowi i reklamie

Moderator:mkamil

Awatar użytkownika
apogeum
Użytkownik
Posty:171
Rejestracja:27 wrz 2012, 09:58

03 cze 2014, 09:20

Ewentualnie mogą być to jakieś ciekawe akcesoria kuchenne. Ja na przykład widziałem bardzo duży wybór w tym miejscu:
http://ostry-sklep.pl/c/19/akcesoria-kuchenne.html - tak więc możesz sobie zerknąć i może akurat coś Ci wpadnie w oko.
maćko
Użytkownik
Posty:65
Rejestracja:20 sty 2014, 13:15

15 lip 2014, 12:45

Według mnie dobrym pomysłem na prezent dla eleganckiej kobiety będzie zakup prostego, lecz sprawdzonego upominku jakim jest woda perfumowana z Avona w jej ulubionym zapachu. W ten sposób za każdym razem jak będzie się nią psikać, przypomni sobie od kogo był prezent i na pewno zapamięta waszą firmę na długi okres czasu ;).
Awatar użytkownika
Mojito
Użytkownik
Posty:46
Rejestracja:11 lip 2011, 13:45

16 lip 2014, 12:36

Hmm :) Kup jej jakiś fajny zapaszek dobrą opcją będzie np. damska woda toaletowa adidas woman sport energy, o ile twoja luba jest jakoś bardziej aktywna z tobą ;))
MieMar
Użytkownik
Posty:46
Rejestracja:17 cze 2014, 15:30

22 lip 2014, 12:14

jak dobrze zrozumiałem, tu chodzi raczej o jakiś "stały" gadżet. czekoladki czy perfumy się zużyją i tyle.

coś do biura: ładny nożyk do kopert, pióro, jakiś elegancki pojemnik na długopisy....
w tym kierunku bym szedł :)
tatarak
Użytkownik
Posty:157
Rejestracja:17 lip 2013, 12:28

19 gru 2014, 18:06

Prezent dla konkurencji. Oj...nie powiem, ciekawe macie metody dawania znać o sobie. Ja tam zaprzestałabym takich wojen i przeczytała artykuł prezent dla szefa tekstowy.net, dzięki któremu będziecie wiedzieć jaki alkohol kupić na podarunek.
A potem zakopcie topór wojenny i napijcie się razem ;-)
Tommy12
Użytkownik
Posty:550
Rejestracja:20 wrz 2014, 19:38

26 gru 2014, 12:56

apogeum pisze:Ewentualnie mogą być to jakieś ciekawe akcesoria kuchenne. Ja na przykład widziałem bardzo duży wybór w tym miejscu: ostry-sklep.pl/c/19/akcesoria-kuchenne.html - tak więc możesz sobie zerknąć i może akurat coś Ci wpadnie w oko.
My też myśleliśmy o akcesoriach kuchennych i wiele osób zaproponowało wyciskarkę do soków. To nie jest głupi pomysł w sumie. Jeśli jeszcze nie wybraliście to warto się nad tym zastanowić. To nie są kolejne perfumy ani ciuchy, które nie zawsze są trafione. Przejrzyj sobie ofertę na stronie http://sklep.puregreen.pl/wyciskarki-do ... oslimakowe, gdzie mają sporo modeli. A jeszcze zapytam - ile możecie wydać ostatecznie na ten prezent?
bifun
Użytkownik
Posty:449
Rejestracja:20 lis 2014, 08:35

26 maja 2015, 21:07

Akurat perfumy mogą być trafione. Wystarczy kupić kilka butelek na perfumy Mistral Poland i pozwolić wybrać obdarowywanej osobie zapach, który najbardziej trafi w jej gust.
uluki
Użytkownik
Posty:239
Rejestracja:10 lut 2015, 11:42

28 maja 2015, 00:57

ciekawe te perfumy::)
aleksm
Użytkownik
Posty:262
Rejestracja:19 lis 2015, 13:52

01 sie 2016, 11:31

u mnie na przykład nie ma problemów z kupnem prezentów, bo uwielbiam szyć na maszynie i głównie dostaję jakieś akcesoria z tym związane, ostatnio dostałam fajny zestawik, coś takiego http://www.galerialucznik.pl/pl/p/Zesta ... a-ZS16/564 zawsze się cieszę z takich prezentów
benek51
Użytkownik
Posty:247
Rejestracja:11 maja 2016, 12:52

16 sie 2016, 15:54

Ja swojej żonie lubię robić niespodzianki. Wiem, co lubi więc wybór prezentu jest dużo łatwiejszy. Ale nie idę na łatwiznę - kosmetykę, torebki czy biżuterię kupuje na urodziny czy na święta. Z kolei na Dzień Kobiet zamiast kwiatów zamawiam coś spersonalizowanego. Taką stronę znalazłem https://mygiftdna.pl/prezent-na-dzien-kobiet gdzie można wybrać gadżety z grawerunkiem np. patery, wałki, kubki etc. Wybór jest bardzo duży, a wszystko takie niepowtarzalne i oryginalne. Polecam, gdy ktoś poszukuje niebagatelnego upominku :)
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl