Cykl szkoleń w Poznaniu - szukam sali konferencyjnej

Forum ogólne - poruszamy tematy związane prowadzeniem firmy.
Opiszcie swój biznes i doświadczenia z nim związane.

Moderator:mkamil

Awatar użytkownika
Kamil80
Użytkownik
Posty:19
Rejestracja:07 maja 2014, 15:07

12 cze 2014, 09:46

Chciałbym we wrześniu zorganizować cykl szkoleń dla moich pracowników, dlatego szukam jakiegoś obiektu konferencyjnego w moim mieście - Poznaniu. Szkolenia odbywałyby się codziennie od 9 do 14 przez trzy dni. Czy znacie jakieś sprawdzone sale konferencyjne/obiekty szkoleniowe w Poznaniu?
Awatar użytkownika
AnnaWilusz
Użytkownik
Posty:56
Rejestracja:26 mar 2014, 12:14

12 cze 2014, 14:17

Kamil80 pisze:Chciałbym we wrześniu zorganizować cykl szkoleń dla moich pracowników, dlatego szukam jakiegoś obiektu konferencyjnego w moim mieście - Poznaniu. Szkolenia odbywałyby się codziennie od 9 do 14 przez trzy dni. Czy znacie jakieś sprawdzone sale konferencyjne/obiekty szkoleniowe w Poznaniu?
Byłam kilka lat temu na szkoleniu w tym mieście, niestety nie pamiętam nazwy obiektu szkoleniowego. Ale w Internecie z pewnością znajdziesz wiele sal konferencyjnych w Poznaniu - możesz np. skorzystać z wyszukiwarki sal konferencyjnych - http://www.salebiznesowe.pl/. Po wpisaniu miasta wyświetliły mi się 33 sale konferencyjne zarówno w hotelach jak i obiektach szkoleniowych, także na pewno wybierzesz coś ciekawego ;).
Awatar użytkownika
apogeum
Użytkownik
Posty:171
Rejestracja:27 wrz 2012, 09:58

18 lip 2014, 09:20

Moja firma jakiś czas temu przeprowadzała konferencję w tym mieście .Zdecydowali się na hotel Novotel, który znajduje się tuż przy aquaparku Termy Maltańskie.
Muszę przyznać,ze byłem pod wrażeniem. Świetne miejsce, bardzo wysoki standard, ładna wyposażona sala . Trochę w oddaleniu od centrum ale dzieki temu można liczyć na spokój. Tutaj zapoznasz się : http://www.accorhotels.com/hotel-direct ... poznan.htm z miejscem.
Pozdrawiam.
maxior
Użytkownik
Posty:125
Rejestracja:02 paź 2012, 10:35

07 lip 2015, 06:32

Mogę Ci polecić bardzo dobry hotel w Wielkopolsce - obecnie jest to największe centrum szkoleniowe w regionie.Firma w jakiej obecnie pracuję bardzo często korzysta z wynajmu sal właśnie w tym miejscu.
Ma bardzo dobrą lokalizację tuż przy jeziorze ilcheńskim oraz oferuje bardzo dobry standard. Ceny są również ok. Jest wiele droższych miejsc ale nie oferują tak dobrej oferty jak właśnie to.

Ceny są przystępne.Jesli konferencja jest większa to warto jest trochę ponegocjować.
abur
Użytkownik
Posty:570
Rejestracja:24 lis 2017, 14:18

14 maja 2018, 11:56

Pilnie poszukiwana sala konferencyjna w okolicach Poznania! Ktoś, coś?
abur
Użytkownik
Posty:570
Rejestracja:24 lis 2017, 14:18

14 maja 2018, 13:39

Zdecydowanie Hotel Remes http://www.hotelremes.pl ! Miałem okazję przeprowadzić firmowe szkolenie w centrum konferencyjnym, znajdującym się na terenie hotelu. Posiadają niezwykle solidne sale konferencyjne, jak i całą ofertę. Nie wspominając o wyposażeniu, które pozwoliło na organizację profesjonalnego, przejrzystego szkolenia. Wszyscy wyszli z niego bardzo zadowoleni!
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl