Mobilna Myjnia Parowa

Masz pomysł na biznes i chcesz poznać opinie forumowiczów? Możesz zrobić to w tym dziale.

Moderator:mkamil

karolove
Użytkownik
Posty:4
Rejestracja:17 kwie 2013, 11:12

17 kwie 2013, 11:37

Witam!
Ostatnio zrobiłem mały reasrch i wyszło mi, że taki biznes to całkiem ciekawa opcja, zwłaszcza na przedmieściach i bogatych osiedlach większych miast. Co wy o tym sądzicie? Mnie bardzo zachęca niski próg wejścia w taki biznes. Sprzęt można wziąć w leasing np. od firmy Greensteam, a koszta typ czynsz itp odpadają z racji mobilności biznesu. Co o tym sądzicie?
Eryk
Użytkownik
Posty:7
Rejestracja:30 wrz 2010, 17:22

04 sie 2014, 13:11

Moim zdaniem, to mało opłacalny biznes. Chyba, że kompleksowo sprzątasz cały samochód i pierzesz wszystkie tapicerowane elementy, ale samo mycie samochodu z zewnątrz to żaden interes. Pomyśl ilu musiałbyś mieć klientów dziennie żeby na tym zarobić i ile jesteś w stanie w ciągu jednej dniówki umyć samochodów.
Awatar użytkownika
AnnaWilusz
Użytkownik
Posty:56
Rejestracja:26 mar 2014, 12:14

05 wrz 2014, 11:37

Jeśli konkurencja jest niezbyt duża to śmiało próbuj ;) Powodzenia!
sanchopansa
Użytkownik
Posty:288
Rejestracja:21 maja 2013, 08:43

22 wrz 2014, 14:52

To rzeczywiście może być całkiem sensowny biznes, jeżeli tylko dobrze trafimy w rynkową niszę.
demol
Użytkownik
Posty:212
Rejestracja:28 sie 2013, 13:02

24 wrz 2014, 21:41

Szukaj pomimo swojej mobilności parkingów pod galeriami, parkingów osiedlowych wielopoziomowych.
niebo
Użytkownik
Posty:273
Rejestracja:19 sty 2014, 21:16

06 mar 2015, 11:22

Sam pomysł nie jest głupi, ale co masz dokładnie na myśli tworząc ofertę? Ma być to tylko mycie czy też od razu z woskowaniem auta i odkurzaniem na przykład? To już bardziej przekonuje klientów skoro mogą mieć obsługę w komplecie?
Awatar użytkownika
Anton
Użytkownik
Posty:110
Rejestracja:22 kwie 2015, 08:37

21 gru 2015, 13:03

Długo szukałem pomysłu na własną działalność. Rozmawiałem ze znajomymi i czytałem artykuły w Internecie na tematy związane z własnym biznesem. Zainteresowałem się branżą motoryzacyjną. Okazało się, że nikt w okolicy nie słyszał o myciu parą wodną lub suchą. Z czystej ciekawości postanowiłem zgłębić ten temat i tak trafiłem na stronę http://eko-myjnie.pl/. Okazało się, że para ma wiele zastosowań w naszym życiu i jest przyjazna środowisku. Umówiłem się z nimi na spotkanie i niedługo później zostałem zaopatrzony w sprzęt, środki czystości i papiery na własną działalność. To niesamowite jak szybko zyskałem grono wiernych klientów. Ponieważ moja myjnia jest mobilna świadczę usługi mycia i sprzątania samochodów u klienta. Dzięki temu moi klienci nie tracą czasu na stanie w kolejkach i rano mogą jechać do pracy czystym autem. Większość moich klientów ma służbowe samochody więc muszą o nie wyjątkowo dbać dlatego warto zaznaczyć, że mycie parą nie niszczy ani lakieru ani wnętrza auta. Jeśli ktoś chce otworzyć firmę przy małym nakładzie finansowym to polecam na początek spróbować z taką małą firmą. Nauczycie się jak to jest mieć coś własnego i nigdy już nie pójdziecie na etat :)
zoee8
Użytkownik
Posty:60
Rejestracja:23 sty 2017, 13:25

14 cze 2018, 14:26

Myjnie parowe są dokładniejsze i bardziej wszechstronne. Można nimi umyć nie tylko karoserię, ale i koła, felgi, kołpaki itp. Nadal niewiele jest takich myjni, w Krakowie warta uwagi jest myjnia IRMAR, na http://www.irmarserwis.pl można sprawdzić jak do niej dojechać, jest w okolicy Nowej Huty.
Satyna
Użytkownik
Posty:190
Rejestracja:23 sie 2017, 22:59

09 lip 2018, 10:54

Mycie auta samą parą nie wystarczy. Do pielęgnacji samochodu trzeba też używać profesjonalnych produktów, które czyszczą i zabezpieczają poszczególne części auta. Bardzo dobre produkty oferuje firma Cleantech Co https://cleantechco.pl/kategoria-produktu/zestawy/ . Aktualnie mają bardzo dobre zestawy kosmetyków samochodowych w atrakcyjnych cenach. W takim zestawie znajdziecie preparaty do pielęgnacji auta wewnątrz i z zewnątrz.
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl