Tania księgowa

Jeśli masz problem z prowadzonym biznesmen - napisz, postaramy się pomóc.

Moderator:mkamil

Adriano
Użytkownik
Posty:9
Rejestracja:18 wrz 2014, 13:05

23 wrz 2014, 11:51

Moim największym błędem jaki popełniłem w pierwszych latach prowadzenia biznesu to byla tania księgowa, a potem tanie biuro rachunkowe. Szukałem oszczędności nie tam gdzie trzeba. Efekty? Wydałem potem jeszcze więcej na ratowanie sytuacji.
JAki z tego morał, ano taki żeby na tym nie oszczędzać.
Teraz korzystam z http://www.audittax.pl/uslugi-ksiegowe/
no i wkońcu nie mam żadnych kłopotów w tej materii..
MieMar
Użytkownik
Posty:46
Rejestracja:17 cze 2014, 15:30

25 wrz 2014, 11:08

ale przepłacać też nie warto. raczej nie patrzeć na cenę, tylko na kompetencje i doświadczenie
Lesław
Użytkownik
Posty:9
Rejestracja:29 wrz 2014, 14:01

01 paź 2014, 13:14

Dokładnie tak, nie zawsze drogo, oznacza dobrze. Wiem co mówię, bo mój przyjaciel najpierw korzystał z usług super 'wykształconej' pani księgowej, która liczyła sobie jak za zboże, a doprowadziła do dużych kłopotów w firmie. Później, by ratować sytuacje skorzystał z usług pana, którego polecił mu wujek. Zero reklamy, bardzo skromny, sympatyczny Pan, a odratował go z poważnych kłopotów. No a zpaniami w US, to kawkę pijał :).
MieMar
Użytkownik
Posty:46
Rejestracja:17 cze 2014, 15:30

08 paź 2014, 10:30

byle nie przesadzić w drugą stronę. tak jak pisałem, najpierw patrzmy na to co księgowa czy biuro rachunkowe ma do zaoferowania, jakie ma doświadczenie, jakie portfolio, a dopiero potem na cenę. wybór na rynku jest duży, więc odpowiednie połączenie ceny i jakości na pewno da się znaleźć
zamber
Użytkownik
Posty:444
Rejestracja:01 sie 2014, 10:10

13 sty 2015, 10:10

racja, jezeli chodzi o ksiegowosc nie ma co eksperymentowac i skorzystac ze sprawdzonych firm :) ja obecnie korzystam z IzI i jestem bardzo zadowolony. prowadza dla mnie ksiegowosc od listopada i nie mam zadnych zastrzezen, wszystko rzetelnie i na czas. maja tez obsluge kadr w ofercie, wiec pewnie rownie na to sie zdecyduje :)
exfrom
Użytkownik
Posty:6
Rejestracja:17 sty 2015, 01:17

17 sty 2015, 01:31

MieMar pisze:ale przepłacać też nie warto. raczej nie patrzeć na cenę, tylko na kompetencje i doświadczenie
Dokładnie o to chodzi, nie szuka się tanich usług tylko dobrych - tutaj przecież chodzi o Twoją firmę, czyli najważniejsze co dotyczy obecnie Twojego życia.
Awatar użytkownika
Seba12
Posty:3
Rejestracja:29 sty 2015, 08:11

30 sty 2015, 11:08

Witam,
Prowadzę firmę w Poznaniu i korzystałem z usług biura rachunkowego PARETO. Czy księgową mają tanią? Powiem tak, warci są swojej ceny. Gdyby ktoś był zainteresowany ich ofertą to zapraszam na tę stronę http://www.pareto.com.pl/uslugi-ksiegowe-podatkowe.html . Ja jestem bardzo zadowolony z ich usług.
uluki
Użytkownik
Posty:239
Rejestracja:10 lut 2015, 11:42

25 lut 2015, 23:44

Ja wolę zapłacić więcej i mieć po prostu dobrze zrobione.
Ewa
Użytkownik
Posty:35
Rejestracja:02 sie 2015, 10:40

03 sie 2015, 12:02

Zgadzam się, że na usługach rachunkowych nie powinno się oszczędzać. Lepiej znaleźć naprawdę rzetelne biuro księgowe, żeby ograniczyć ryzyko odkręcania ewentualnych błędów zaistniałych w prowadzeniu księgowości i finansów.
Rzetelne biuro rachunkowe z okolic Poznania - zakładanie spółek w Anglii i inne usługi rachunkowe http://sigmapartner.pl/
Ela1595
Użytkownik
Posty:43
Rejestracja:23 lut 2015, 10:15

27 sie 2015, 12:13

Też uważam, że na księgowości nie ma co oszczędzać. Jeżeli coś pójdzie nie tak to więcej stracimy niż zyskamy. Lepiej postawić na specjalistów.
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl