Czego potrzebuje firma?

Forum ogólne - poruszamy tematy związane prowadzeniem firmy.
Opiszcie swój biznes i doświadczenia z nim związane.

Moderator:mkamil

AnetaW
Użytkownik
Posty:58
Rejestracja:30 sie 2010, 19:25

17 wrz 2014, 11:49

Moim zdaniem firma potrzebuje dobrych aplikacji do zarządzania nią, które usprawnią procesy administracyjne i biznesowe. Możesz zaglądnąć na tą stronę: www.firmone.pl/ i wypróbować przez 14 dni dostępne tam moduły. Zaręczam, że na tyle Ci się spodoba, że nie będziesz mógł się bez tego programu obejść :)
Adriano
Użytkownik
Posty:9
Rejestracja:18 wrz 2014, 13:05

18 wrz 2014, 13:18

dorota123 pisze:Witajcie
Mam takie śmieszne pytanie - czego firma potrzebuje. Mam firmę i okazało się, że potrzebuję pieczątki, a potem, że jednak to nie. NO doszłam do tego, że według przepisów to zależy tylko ode mnie - powiedzieli mi w sklepie, jak zamawiałam pieczątkę (niesamowitą szklaną na amb.net.pl jakby ktoś chciał) to mnie oświecili. ALE podobno takich nieokreślonych drobiazgów do firmy jest masa i pewnie niektóre okażą się bardzo ważne więc jak ktoś je zna to wielkie dzięki, bo może dzięki temu zaoszczędzę sobie zmartwień ewentualnych.
wiesz, ja już np się przekonałem że na pewno firma potrzebuje dobrej księgowości.
Na początku miałem słabą księgową i niestety poniosłem za to konsekwencje finansowe.
Teraz korzystam z www.audittax.pl/uslugi-ksiegowe/ i już mam spokój;)
Vavildi
Użytkownik
Posty:85
Rejestracja:21 sty 2014, 11:48

22 wrz 2014, 10:13

Czasami, gdy kontrahenci nie chcą wypłacić należności to potrzebny może być komornik sądowy, by w ogóle pieniądze dostać. Ja polecam komornika - www.komornikwpiasecznie.pl, bo ma wieloletnie doświadczenie w zawodzie. Ważne też jest odpowiednie sporządzanie umów, by taki dług można było w ogóle ściągnąć.
MieMar
Użytkownik
Posty:46
Rejestracja:17 cze 2014, 15:30

22 wrz 2014, 16:34

Idealny wątek dla marketingowców. Każdy może wkleić swojego linka. Z sensem lub bez :D
Lutur
Użytkownik
Posty:22
Rejestracja:19 sty 2014, 11:43

24 wrz 2014, 11:27

Sklepy te stacjonarne potrzebują odpowiedniego wyposażenia. Takie rzeczy jak lady, witryny, czy regały można kupić w www.iglootechnika.pl. Również jest tam wyposażenie gastronomiczne.
Awatar użytkownika
apogeum
Użytkownik
Posty:171
Rejestracja:27 wrz 2012, 09:58

02 paź 2014, 06:22

Na pewno odpowiednich szkoleń.
Obecnie w dobie tak dużej konkurencji warto jest stawiać przede wszystkim na jakość. Bardzo wiele instytucji przykłada coraz większą wagę do bezpieczeństwa przepływu informacji w firmie oraz bezpieczeństwa danych. Szczególnie jeśli chcą wprowadzić u siebie prestiżowy certyfikat ISO.
Takie szkolenia organizowane sa tutaj:
coach-inc.pl/
Aktualnie firma przeprowadza szkolenia zamknięte oraz otwarte z ochrony danych.
Pozdrawiam.
Lesław
Użytkownik
Posty:9
Rejestracja:29 wrz 2014, 14:01

02 paź 2014, 09:53

Wiele zależy od tego, co to za firma. Inna branża, profil usług i już potrzeby inne. Ale Ty jako właścicielka takowej, powinnaś mieć dobre rozeznanie już wcześniej. Żeby uniknąć chaotycznych działań, dezinformacji lub zbędnych wydatków, warto dużo wcześniej, wraz z tworzeniem biznesplanu wszystko sobie rozpisać. A tak ogólnie to większość firm potrzebuje: szczęścia (zawsze się przyda), reklamy, dobrej księgowej. :)
lukas2
Użytkownik
Posty:21
Rejestracja:24 wrz 2014, 10:05

26 lis 2014, 12:45

Lesław w zupełności się z Tobą zgadzam - to szczęście to czasami klucz do sukcesu :) A jeśli chodzi o prowadzenie firmy, to moim zdaniem potrzebni są przede wszystkim wykwalifikowani pracownicy i szef z głową na karku. Zgadzam się, że w zależności od branży ważne są inne wykorzystywane narzędzia. U mnie w firmie często wykorzystujemy te udostępniane drogą internetową, jak np. www.transmem.pl/tlumaczenia-dokumentow-firmowych/, oferujące kompleksowe rozwiązania. Ważne by znać i posługiwać się narzędziami umożliwiające łatwiejsze zarządzanie firmą.
niebo
Użytkownik
Posty:273
Rejestracja:19 sty 2014, 21:16

17 gru 2014, 11:41

MieMar pisze:Idealny wątek dla marketingowców. Każdy może wkleić swojego linka. Z sensem lub bez :D
I przy okazji mogą też komuś pomóc, nakierować, a nie żeby ktoś szukał bezsensownie.
Awatar użytkownika
Marcin81
Użytkownik
Posty:14
Rejestracja:08 kwie 2014, 09:59

22 gru 2014, 12:17

pieniędzy!
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl