Jakie ćwiczenia z piłką?

Forumowicze i Forumowiczki. Łączcie się!

Moderator:mkamil

podatkowa
Użytkownik
Posty:49
Rejestracja:10 kwie 2013, 11:49

29 cze 2013, 16:10

Ostatnio byłam u lekarza z moim bólem kręgosłupa i ten zalecił, żebym kupiła sobie coś takiego jak piłka rehabilitacyjna i ćwiczyła.
Ogólnie nie jest to jakoś bardzo obciążające.Znalazłam już sporo ćwiczeń na ACTIMED, ale mimo wszystko wiele z nich wymaga chociaż jakiejkolwiek kondycji, podczas gdy ja nie mam żadnej :) Znacie może jakieś proste ćwiczenia tak na początek, na rozgrzewkę?
tatarak
Użytkownik
Posty:157
Rejestracja:17 lip 2013, 12:28

29 gru 2014, 16:14

Nikt więcej się nie wypowie? Sama mam taką piłkę w domu, więc chętnie bym z nią poćwiczyła, gdybym wiedziała tylko jak.
exfrom
Użytkownik
Posty:6
Rejestracja:17 sty 2015, 01:17

17 sty 2015, 01:23

podatkowa pisze:Ostatnio byłam u lekarza z moim bólem kręgosłupa i ten zalecił, żebym kupiła sobie coś takiego jak piłka rehabilitacyjna i ćwiczyła.
Ogólnie nie jest to jakoś bardzo obciążające.Znalazłam już sporo ćwiczeń na ACTIMED, ale mimo wszystko wiele z nich wymaga chociaż jakiejkolwiek kondycji, podczas gdy ja nie mam żadnej :) Znacie może jakieś proste ćwiczenia tak na początek, na rozgrzewkę?
Ja widziałam coś dużo lepszego! to się nazywa Nubax Trio tu masz linka http://www.nubax.pl
mam nadzieję, że to rozwiąże wszelkie Twoje problemy ;)
Awatar użytkownika
motyl
Użytkownik
Posty:22
Rejestracja:17 lip 2014, 11:10

19 sty 2015, 10:30

Ciężki temat... ja też mam problemy z kręgosłupem i po wszystkich badaniach (rezonansach itd.) miałam oczywiście rehabilitację i tam dowiedziałam się jak ćwiczyć z piłką (jak również i bez niej) żeby nie zrobić sobie krzywdy. Niestety każdy przypadek jest inny i ciężko komukolwiek pomóc mówiąc jak ma ćwiczyć.
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl