Konferencja - pomoc

Forum ogólne - poruszamy tematy związane prowadzeniem firmy.
Opiszcie swój biznes i doświadczenia z nim związane.

Moderator:mkamil

Awatar użytkownika
AnnaWilusz
Użytkownik
Posty:56
Rejestracja:26 mar 2014, 12:14

12 maja 2015, 10:27

Widziałam, że na forum pojawiały się tematy dotyczące obiektów szkoleniowych, dlatego mam nadzieję, że będziecie w stanie mi pomóc. Otóż mam zamiar zorganizować małe przyjęcie firmowe połączone z podsumowaniem półrocza (całe wydarzenie miałoby miejsce w lipcu). Czy ktoś z Was ma może jakieś namiary na dobre obiekty konferencyjne w górach? Sama znalazłam coś takiego - https://www.salebiznesowe.pl/konferencje-w-gorach. Może kojarzycie któryś z nich?? Z góry dzięki za pomoc.
bifun
Użytkownik
Posty:449
Rejestracja:20 lis 2014, 08:35

26 sie 2015, 11:55

Na pewno coś z tego wybierzesz :)
aleksm
Użytkownik
Posty:262
Rejestracja:19 lis 2015, 13:52

21 lis 2015, 16:41

e tam w górach, ja tam kocham mazury. Uwielbiam jeździć w tamte rejony wiec jak tylko w firmie jest organizowany jakiś wyjazd to forsuję wyjazd właśnie tam. Ostatnio byliśmy na konferencji w hotelu Młyn Klekotki. Bardoz piękne miejsce, duże tereny, no i przede wszystkim niepowtarzalny klimat bo przerobili stary młyn na ten ośrodek. Mają kilka sal konferencyjnych bardzo dobrze wyposażonych o różnej wielkości. Ogólnie dobrze przygotowani na tego typu imprezy, a po godzinach czeka na gosci duzo atrakcji, spa i przepyszna kuchnia. Co zapamiętałam to bardzo dobry chlebek ktory robia tam na miejscu.
Ogolnie polecam to miejsce bo jaj jestem nim zachwycona :)
andre76
Użytkownik
Posty:51
Rejestracja:15 kwie 2015, 13:10

17 gru 2015, 12:23

Warszawa to nie góry ale przecież idealne miejsce na zorganizowanie konferencji. Z każdego miasta w Polsce jest względnie blisko, nie mówiąc o zapleczu noclegowym. Dobre opinie ma firma http://catering-warszawa.biz/ - obsługa wyjątkowo profesjonalna, ceny również korzystne. No i menu powala na kolana ;)
Befor
Użytkownik
Posty:346
Rejestracja:19 paź 2014, 15:20

17 gru 2015, 22:13

no nie wiem czy warszawa to takie idealne miejsce :P korki korki i jeszcze raz korki :P
fajne miejsce ostatnio odkrylem jakies 40km od warszawy, w ktorym z powodzeniem mozna konferencje zorganizowac, Jaworowy Dwór się nazywa ten hotel
Vernon
Użytkownik
Posty:353
Rejestracja:01 sie 2014, 09:38

23 gru 2015, 13:44

ja lubie jak w mojej firmie organizuja konferencje czy tez inne imprezy firmmowe w hotelu Talaria w Trojanowie. Obiekt robi wrazenie, maja trzy roznej wielkosci sale przygotowane pod tego typu spotkania.
zamber
Użytkownik
Posty:444
Rejestracja:01 sie 2014, 10:10

07 sty 2016, 10:37

fajnie konferencje zawsze nam wychodza w Krakowie w hotelu Efekt Express. Dobre zaplecze maja, sale w pelni wyposazone a dodatkowo bardzo dobra lokalizacja
klakier
Użytkownik
Posty:29
Rejestracja:16 gru 2015, 13:47

09 sty 2016, 17:13

My organizowaliśmy świetną konferencję w Marina Diana pod Warszawą: http://www.marinadiana.pl/pl23,centrum_ ... cyjne.html . Wszystko było dobrze przygotowane, a okolica wyglądała pięknie.
Awatar użytkownika
Dominika
Użytkownik
Posty:69
Rejestracja:22 lip 2015, 08:06

14 sty 2016, 08:20

aleksm pisze:e tam w górach, ja tam kocham mazury. Uwielbiam jeździć w tamte rejony wiec jak tylko w firmie jest organizowany jakiś wyjazd to forsuję wyjazd właśnie tam. )
U nas pracodawca nie daje jakiegoś specjalnego wyboru jeżeli chodzi o to gdzie jest robiona konferencja, czy impreza integracyjna, bo decyzje zapadają na górze, a nie wśród szeregowych pracowników, więc masz fajnie jeśli możesz mieć na to jakiś wpływ.
A co do cateringu na takich zjazdach to podpowiem firmę http://profesjonalny-catering.pl/ - realizują zamówienia z całej Polski i mają bdb renomę jeśli chodzi o odpowiedzialność i kompetencje
Befor
Użytkownik
Posty:346
Rejestracja:19 paź 2014, 15:20

22 sty 2016, 08:57

mialem okazje juz pare obiektow odwiedzic, w talarii i jaworowym dworze bylem, ale jeszcze bardzo fajni ejest w hotelu Sonata w Dusznikach Zdroju, bardzo fajne sale, dobrze wyposazone no i przy okazji jest tez co zwiedzac ;)
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl