Oferty pracy w Krakowie

Szukasz pracownika lub pracy? Zamieść tu swoją ofertę.

Moderator:mkamil

maxior
Użytkownik
Posty:125
Rejestracja:02 paź 2012, 10:35

26 sie 2014, 14:37

Witam. Wszystkich z Krakowa na pewno zainteresuje to info:
http://www.gowork.pl/praca/krak%C3%B3w;l - na stronie GoWork znajduje się obecnie największa w sieci baza ofert pracy z Krakowa, Aktualnie znajduje się tam ponad 4600 ofert. Wszystko to stale się powiększa ponieważ miasto jest jednym z szybciej rozwijających się w Polsce tak wiec na pewno łatwiej jest tam znaleźć coś zgodnego z naszymi kwalifikacjami niż w tych mniejszych miejscowościach.
Serwis stanowi dobry agregator ofert tak więc mamy wszystko to co jest w innych serwisach.
bifun
Użytkownik
Posty:449
Rejestracja:20 lis 2014, 08:35

26 sie 2015, 12:37

W Krakowie jest ciężko z pracą.
zamber
Użytkownik
Posty:444
Rejestracja:01 sie 2014, 10:10

26 lis 2015, 21:10

hm, jesli ktos szuka pracy a przy okazji zna dobrze jakis jezyk obcy to polecam zapoznac sie ze strona www.linguajob.pl :)
Befor
Użytkownik
Posty:346
Rejestracja:19 paź 2014, 15:20

10 gru 2015, 11:44

no rzeczywiscie w krakowie jest ciezko z praca, moja zona dlugi czas szukala bez skutku. w koncu zdecydowalismy sie ze lepszym pomyslem bedzie zeby wyjechala na jakis czas za granice do pracy.co jakis czas wyjezdza teraz do niemiec i pracuje jako opiekunka starszych osob, ciezko nie jest,a dobre pieniadze idzie zarobic. teraz jest duzo takich ofert, y zdecydowalismy sie zaufac EJ JOB, no i nie żalujemy, zona jest zadowolona
aleksm
Użytkownik
Posty:262
Rejestracja:19 lis 2015, 13:52

17 gru 2015, 18:31

zgadzam sie z Befor, ciezko teraz o prace, wiec ja sama wyjezdzam co jakis czas do Holandii, udaje sie zarobic o wiele wiecej niz w Polsce, przy takim samym wysilku. Jedyna bariera to jezykowa, ale to sie da szybko nadrobic, a korzystam jeszcze ze sprawdzonej agencji VPU, wiec sa same plusy
zamber
Użytkownik
Posty:444
Rejestracja:01 sie 2014, 10:10

17 gru 2015, 18:37

taki wyjazd to fajna sprawa, ale ja tam wole zostac w kraju.
Jak sie zna wlasnie jakies jezyki obce to latwo mozna znalezc prace przez strone www.linguajob.pl, sam probowalem i jestem zadowolony z roboty jaka mi sie udalo trafic
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl