Stosowanie monitoringu w firmach

Forum ogólne - poruszamy tematy związane prowadzeniem firmy.
Opiszcie swój biznes i doświadczenia z nim związane.

Moderator:mkamil

Mateusz2
Użytkownik
Posty:25
Rejestracja:23 lut 2012, 14:49

27 paź 2015, 17:06

W swojej firmie mam coraz więcej pracowników, stażystów oraz praktykantów. Zacząłem myśleć o wprowadzeniu monitoringu, ponieważ sporo ludzi pojawia się w naszym biurze, a poza tym coraz ciężej jest mi wszystko samemu dopilnować. Wiecie może więcej na ten temat? Jakie są możliwości w tym temacie? Co się najlepiej sprawdza?
Anna8
Użytkownik
Posty:11
Rejestracja:22 kwie 2014, 20:05

28 paź 2015, 13:26

stosowanie monitoringu w firmie nie jest nowością.
Zależy też co chcesz kontrolować i monitorować. Może rozejrzyj się w temacie jakiś kamerek.
tylko warto poinformować swoich pracowników o tym że są nagrywani. A gdzie zainstalujesz kamery to już Twoja sprawa.
fajne są minikamerki, zakamuflowane w zwykłych sprzętach biurowych, myślę, że takie bez problemu można dostać w jakimś spy shopie.
Tomasz007
Użytkownik
Posty:17
Rejestracja:06 lip 2013, 19:09

29 paź 2015, 23:12

ja już od dawna mam monitoring w swojej firmie i bardzo sobie chwalę :P Byłem zmuszony do zainstalowania kamerek poprzez różne nieprzyjemne sytuacje, które co jakiś czas się powtarzały :| Kupiłem kamerki, które są ukryte w zegarku. Jeśli nie bardzo wiesz co wybrać i co byłoby odpowiednie w Twoim przypadku to możesz sobie poczytać więcej w poradniku http://www.spyshop.pl/content/jak-wybra ... -kamere-46
Mateusz2
Użytkownik
Posty:25
Rejestracja:23 lut 2012, 14:49

30 paź 2015, 10:58

Tomasz007 pisze:ja już od dawna mam monitoring w swojej firmie i bardzo sobie chwalę :P Byłem zmuszony do zainstalowania kamerek poprzez różne nieprzyjemne sytuacje, które co jakiś czas się powtarzały :| Kupiłem kamerki, które są ukryte w zegarku. Jeśli nie bardzo wiesz co wybrać i co byłoby odpowiednie w Twoim przypadku to możesz sobie poczytać więcej w poradniku http://www.spyshop.pl/content/jak-wybra ... -kamere-46
Dzięki wielkie za namiary. Przeczytałem i przyznaję, że bardzo dokładnie jest wszystko opisane. muszę się temu lepiej przyjrzeć.
Tomasz007
Użytkownik
Posty:17
Rejestracja:06 lip 2013, 19:09

30 paź 2015, 12:47

spoko :mrgreen: Mogę także polecić program, który pozwala na monitorowanie komputerów pracowników. Nazywa się SpyLogger, stosuję go już od dawna i wreszcie skończyło się załatwianie swoich prywatnych spraw przez pracowników :!:
Perekon
Użytkownik
Posty:68
Rejestracja:15 sty 2014, 11:12

30 gru 2015, 15:07

Monitoring w firmie to żadna nowość, ani też nic nadzwyczajnego. Większość firm nie montuje takich systemów po to by kontrolować pracowników, a po to by zwiększyć bezpieczeństwo. Co do samych systemów i ich wyboru to warto rozejrzeć się na stronie http://deltavideo.pl/
Tusia
Użytkownik
Posty:414
Rejestracja:10 lut 2014, 12:48

20 kwie 2016, 20:24

Wcale obecność kamer mnie nie dziwi. To stało się tak powszechne, że nikogo nie dziwi. Zresztą trzeba pamiętać, że licho nigdy nie śpi i trzeba być przygotowany na wszystko. Dlatego profesjonalny monitoring czy instalacja fachowych systemów alarmowych to podstawa w dzisiejszym biznesie. Bezpieczeństwo ponad wszystko.
zamber
Użytkownik
Posty:444
Rejestracja:01 sie 2014, 10:10

01 maja 2016, 17:38

Chyba teraz faktycznie żadna firma już bez monitoringu się nie obchodzi, ja mam ze scazi, nie dość, że wszystko mi szybko i sprawnie załatwili to jeszcze mają serwis pogwarancyjny od razu u siebie wiec nie muszę się martwić gdzie szukać pomocy z systemem gdyby się coś odpukać działo z nim
pomysłowa
Użytkownik
Posty:421
Rejestracja:18 maja 2013, 22:34

11 maja 2016, 13:22

Ja jest coraz większa liczba ludzi w firmie, to taki monitoring rzeczywiście może się przydać, bo nie da się wszystkiego właściwie upilnować. U mnie póki co monitoringu nie ma, bo takiej potrzeby też u nas się nie przejawia.
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl