Oszczędzacie na wakacjach/feriach?
Moderator:mkamil
Tak wprost nie oszczędzamy, chociaż szukamy np atrakcyjnych cen noclegów itd. Akurat na takie udało nam się trafić dzięki www.juratour.pl, kiedy jechalismy na Jurę Krakowsko-Częstochowską.
Ja do tej pory oszczędzałam, ale jednak jeśli chce się jechać na naprawdę fajne wczasy, to trzeba trochę wydać. W grudniu planujemy z mężem pojechać w Alpy, odpocząć w końcu trochę od pracy. Zastanawiamy się nawet, czy nie wziąć pożyczki. Widziałam ostatnio fajny konkurs, w którym wygrać można np. ekspres do kawy, odkurzacz, tablet. Wystarczy do 11 listopada wziąć pożyczkę, wykonać proste zadanie i tyle Tak czy siak pożyczkę będziemy brać, więc pewnie weźmiemy też udział w konkursie, może akurat uda się wygrać. Tu można o tym więcej poczytać https://www.ferratum.pl/jesienny-konkurs-ferratum-bank .
Ja bardziej oszczędzam na ferie niż na feriach. Uważam, że taki wyjazd raz-dwa razy do roku każdemu jest potrzebny i nie należy na nich oszczędzać. Ja ostatnio znalazłam taką ciekawą ofertę hotelu w Istebnej http://www.hotelzlotygron.pl/pl/cennik-i-pakiety w całkiem przystępnej cenie i zamierzam się tam wybrać na krótki zimowy odpoczynek.