Sala konferencyjna w Warszawie

Forum ogólne - poruszamy tematy związane prowadzeniem firmy.
Opiszcie swój biznes i doświadczenia z nim związane.

Moderator:mkamil

Awatar użytkownika
Tomasz82
Użytkownik
Posty:72
Rejestracja:13 mar 2014, 08:56

16 wrz 2014, 10:27

Szukam hotelowej sali konferencyjnej w Warszawie (na 100 os.).
Zależy mi na tym, aby sala była bardzo blisko centrum, a nie na obrzeżach Warszawy.
maxior
Użytkownik
Posty:125
Rejestracja:02 paź 2012, 10:35

26 sie 2015, 10:48

Podbijam temat. Zależy nam na wysokim standardzie .Co możecie polecić?
Awatar użytkownika
apogeum
Użytkownik
Posty:171
Rejestracja:27 wrz 2012, 09:58

26 sie 2015, 14:07

W takim razie polecam hotel Novotel. Praktycznie samo centrum Warszawy, dobrze wyposażona sala konferencyjna oraz możliwość przenocowania gości.Hotel ma jednak bardzo duże wzięcie tak więc polecam dowiedzieć się czy w danym terminie będą jeszcze mieli wolne miejsca na przeprowadzenie konferencji. Zerknij sobie jeszcze na stronę:
http://www.miejscakonferencyjne.pl/wszy ... iasta.html

Obecnie masz tam sale konferencyjne w całej Polsce , również w Warszawie. Masz tam zestawienie obiektów tak więc sam możesz sobie przejrzeć co poszczególne mają do zaoferowania.
Głupich nie sieją, sami wschodzą.
Ela1595
Użytkownik
Posty:43
Rejestracja:23 lut 2015, 10:15

27 sie 2015, 12:18

Ja uważam, że bardzo dobre sale w Warszawie mają saleszkoleniowe.biz. Pomieszczenia w pełni wyposażone, komputery, WiFi, katering. Ponadto mają bardzo dobre opinie. Można sobie zobaczyć ich profil https://plus.google.com/102268896879785714925/about . W dodatku ich budynek jest blisko Dworca Centralnego.
zamber
Użytkownik
Posty:444
Rejestracja:01 sie 2014, 10:10

27 sie 2015, 14:47

maxior pisze:Podbijam temat. Zależy nam na wysokim standardzie .Co możecie polecić?
Probuj w Rialto. Praktycznie w samym centrum, hotel pięciogwiazdkowy. Na standard na pewno nie będziesz narzekał, ale lepiej zarezerwuj wcześniej, bo jak my ostatnio próbowaliśmy to ciężko było, ludzie czesto przyjeżdżają do tego hotelu.
Awatar użytkownika
AnnaWilusz
Użytkownik
Posty:56
Rejestracja:26 mar 2014, 12:14

17 lut 2016, 14:34

Tomasz82 pisze:Szukam hotelowej sali konferencyjnej w Warszawie (na 100 os.).
Zależy mi na tym, aby sala była bardzo blisko centrum, a nie na obrzeżach Warszawy.
Jeśli Twoje pytanie jest nadal aktualne to polecam zajrzeć tutaj - https://www.salebiznesowe.pl/konferencje-warszawa. To lista ponad 300 obiektów konferencyjnych na terenie Warszawy. Jest tego sporo, dlatego myślę, że powinieneś znaleźć tutaj coś odpowiedniego. A jeśli nie, to spróbuj popytać na jakimś forum lokalnym. Pozdrawiam.
aleksm
Użytkownik
Posty:262
Rejestracja:19 lis 2015, 13:52

18 lut 2016, 17:59

a moze cos pod warszawa? znam swietne miejsce - hotel Jaworowy Dwór, to jest jakieś 40 km od stolicy. My tam mielismy z zeszlym roku spotkanie z naszymi zagranicznymi inwestorami. Byli zachwyceni tym miejscem, bo to jest osiemnastowieczny dworek szlachecki z którego zrobili hotel. Swietny kklimat.
Vernon
Użytkownik
Posty:353
Rejestracja:01 sie 2014, 09:38

28 kwie 2016, 13:13

ja w Warszawie nie lubie konferencji, ciesze sie za kazdym razem jak gdzies indziej jest okazja pojechac. ostatnio bylem w Bialej Podlaskiej, konferencja zorganizowana w Hotelu Delfin, bardzo fajna lokalizacja. Hotel mi sie tez bardzo spodobal bo jest bardzi dobrze przygotowany pod tego typu eventy. Maja tez bardzo dobre jedzenie
lechh851
Użytkownik
Posty:97
Rejestracja:14 lis 2016, 12:48

31 lip 2017, 14:43

W Warszawie jest naprawdę wiele sal konferencyjnych, ale koszty wynajęcia sali w mieście są naprawdę wysokie, także warto rozważyć wynajęcie sali gdzieś pod miastem, gdzie jest znacznie taniej. Hotel Afrodyta **** Business & SPA http://www.afrodytaspa.pl/biznes powinien się nadać - ma odpowiednio wyposażoną salę, a poza tym AQUA SPA i dedykowaną przestrzeń klubową dla firm.
trek
Użytkownik
Posty:4
Rejestracja:16 cze 2018, 17:52

17 cze 2018, 14:35

Dziękuję bardzo za sprawdzone porady :) Przydadzą mi się one z całą pewnością :)
Serce nie kieruje się logiką
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl