Wakacje nad morzem

Ogłoszenia nie pasujące do powyższych kategorii.

Moderator:mkamil

macki
Użytkownik
Posty:85
Rejestracja:15 paź 2014, 11:18

13 lip 2015, 06:14

Obecnie bez problemu powinieneś znaleźć noclegi w Krynicy Morskiej:
pokoje Krynica Morska - tutaj jest strona z noclegami. Wprawdzie będziesz musiał trochę podzwonić ale ostatecznie coś powinno się znaleźć.

My również dość póżno szukaliśmy ale udało nam się znaleźć dobry nocleg w czerwcu. Sama miejscowość przyjemna, bardzo wygodnie się tam wypoczywa. Noclegi również są tam w dobrych cenach.
KarolC
Użytkownik
Posty:23
Rejestracja:23 cze 2015, 12:42

19 maja 2016, 16:22

Zaczynają się wakacje więc z pewnością przydadzą się propozycję ;)
marcopol
Użytkownik
Posty:122
Rejestracja:30 sie 2016, 20:36

03 paź 2016, 12:21

Ja przejrzę sobie oferty biura podróży www.bpwesley.pl z Częstochowy i może trafi się coś fajnego, nad morzem, ale niekoniecznie naszym ;)
toma001
Użytkownik
Posty:15
Rejestracja:22 gru 2016, 15:29

22 gru 2016, 15:40

Fajne wakacje można spędzić w Grecji nad morzem śródziemnym. Ostatnio zwiedziłem tam Krete i Rodos - Kreta dużo lepsza, na Rodos plaże głównie kamieniste....
Grvert
Użytkownik
Posty:741
Rejestracja:03 cze 2016, 10:41

15 wrz 2017, 13:46

A może ktoś z was da się namówić na zagraniczny wyjazd z firmą https://www.atas.pl/pl/obozy-zagraniczne Ja w tym roku wysłałam swojego syna do Włoch i po powrocie usłyszałam, że były to najlepsze wakacje jakie mój syn miał do tej pory. Wakacje to najwspanialszy czas na poznawanie świata, szczególnie tego dalszego. Zagraniczne obozy młodzieżowe ATAS to wspaniała przygoda, odpoczynek po całym roku szkolnym, a do tego możliwość poznania wielu bardzo ciekawych miejsc - zabytków, historii i kultury innych krajów. Gwarantuje wam, że wybór obozów letnich, będzie niezapomnianymi na całe życie wakacjami waszych dzieci i pozostawi wspaniałe przyjaźni na wiele lat :) Jadąc na zagraniczny obóz młodzieżowy wasze dzieci odnajdą to, co najlepsze podczas wakacji, czyli zwiedzanie niezwykłych miejsc, do tej pory znanych tylko z filmów i książek, wypoczynek nad morzem, zabawę w największych parkach rozrywki w Europie. ATAS oferuje najlepsze obozy młodzieżowe w takich krajach jak Grecja, Hiszpania i Włochy.
Krys89
Użytkownik
Posty:668
Rejestracja:02 lut 2016, 14:54

27 lip 2018, 12:47

Ja zastanawiam się nad oferta firmy https://www.dhapartamenty.pl/pl/strona- ... ers-v.html Aby cieszyć się spokojnym urlopem bez konieczności zabierania ze sobą całego dobytku, warto przed zarezerwowaniem noclegu sprawdzić, czy miejsce posiada niezbędne wyposażenie. Internet, aneks kuchenny i własna łazienka gwarantują swobodę podczas urlopu. Szereg udogodnień, w tym również zagwarantowane wyżywienie, zapewniony przez właścicieli dodatkowo podnosi komfort noclegu. W przypadku wyboru noclegu nad morzem warto zwrócić uwagę, czy na wyposażeniu dostępny jest sprzęt plażowy.
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl