Szukam firmy testującej oprogramowanie

Czy jest możliwy zarobek w Internecie? Czy warto zainteresować się tą formą zarobku? Wypowiedź się.

Moderator:mkamil

maxior
Użytkownik
Posty:125
Rejestracja:02 paź 2012, 10:35

31 sie 2015, 07:39

Witam.Zależy mi tutaj na przeprowadzeniu testów systemowych.Czy może znacie jakąś dobrą firmę w Warszawie?
Awatar użytkownika
apogeum
Użytkownik
Posty:171
Rejestracja:27 wrz 2012, 09:58

31 sie 2015, 10:32

Tutaj masz kontakt do jednej z ważniejszych firm w Polsce zajmujących się tym tematem:
http://quallab.pl/testy/

Obecnie posiadają bardzo duże doświadczenie i na pewno powinni Ci pomóc. Testowali oprogramowanie w firmie w jakiej obecnie jestem zatrudniony. Prowadza tam wszelkiego rodzaju testy. Dzięki temu w odpowiednim czasie wykryjesz dany błąd.
Głupich nie sieją, sami wschodzą.
Mers
Użytkownik
Posty:60
Rejestracja:16 lip 2015, 10:09

10 paź 2016, 11:23

Odezwij się do ludzi ze strony http://systemyerp24.pl oni siedzą w branży od dawna i współpracują z wieloma firmami, które oferują systemy ERP oraz systemy DMS. Nie wiem z jakiego są miasta, bo na stronie nie ma informacji.
Dorota
Użytkownik
Posty:15
Rejestracja:19 paź 2016, 18:11

08 lis 2016, 22:22

Rozważ betatesterów freelancerów. Doswiadczonych jest na rynku calkiem sporo - trzeba szukac na ogloszeniach typu zlecenia, freelancerzy, praca na godziny... nie mają firm więc są sporo tańsi, a po CV wyłowisz tych którzy pracowali wczesniej w renomowanych agencjach więc mają taką samą jakość jak te agencje.
Dla czytelników forum proponuję rabat na haslo BiF24 na zaknięte szkolenia dla pracowników
oraz moje wyjazdy team building w całej Polsce, w dowolnym ośrodku szkoleniowym.
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl