Co kupować przez internet?

Forumowicze i Forumowiczki. Łączcie się!

Moderator:mkamil

melonek
Użytkownik
Posty:22
Rejestracja:01 gru 2016, 15:39

01 gru 2016, 16:13

ubrania, jedzenie, meble, akcesoria do domu, kosmetyki..
Tusia
Użytkownik
Posty:414
Rejestracja:10 lut 2014, 12:48

05 gru 2016, 13:52

Ja przeważnie kupuję ciuchy ponieważ mam dosyć kłopotliwą sylwetkę do której ciężko dobrać jakiekolwiek ciuchy. Na szczęście z pomocą przyszedł mi internet gdzie bez problemu znajdę odpowiednie dla siebie ciuchy. Przykładowo sukienki dla puszystych zaczynam wybierać na stronach typu domodi.pl i tam mogę wybierać pośród szerokiego asortymentu, sukienek na różne okazje.
Awatar użytkownika
Anton
Użytkownik
Posty:110
Rejestracja:22 kwie 2015, 08:37

06 gru 2016, 10:37

Generalnie nie jestem wielkim fanem zakupów internetowych. Wolę iść do standardowego sklepu i tam dokonać zakupu. Wszystko mogę zobaczyć i dotknąć . Natomiast, ostatnio szukałam manekinu krawieckiego dla żony ,długo nie mogłem znaleźć, ale w końcu trafiłem na dobrą okazję https://sklep.lotar1.pl/pl/c/Manekiny-krawieckie/43 . Szybka i przyjemna obsługa. To mnie jakoś przekonało do zakupów tego typu.
rennie
Użytkownik
Posty:428
Rejestracja:31 maja 2014, 14:34

07 gru 2016, 14:23

A to ja jestem. Brakuje mi czasu na chodzenie po sklepach stacjonarnych.
GraszkaB
Użytkownik
Posty:48
Rejestracja:17 cze 2016, 14:19

08 gru 2016, 10:59

Ja w internecie chętnie wyszukuję usługodawców. Z dużą łatwością można dzięki temu wybrać specjalistów, którzy pomogą nam w wykonaniu konkretnej pracy. Np. kiedy zmieniałam miejsce zamieszkania wybrałam firmę, która zajmuje się sprzątaniem piwnic i zajęli się tym bardzo kompleksowo.
Krys89
Użytkownik
Posty:668
Rejestracja:02 lut 2016, 14:54

08 gru 2016, 12:27

W zasadzie przez internet można kupować wszystko i nie ma co do tego żadnych ograniczeń. Bardzo lubię zakupy tego typu i to z dwóch powodów. Po pierwsze wszystko jest szybko, sprawnie i bez kolejek a po drugie często można natrafić na różnego rodzaju rabaty tak jak w przypadku http://blip.pl/sklep/neonet/ Pewnie każdy z Was słyszał o sklepie internetowym neonet. Teraz mamy szanse dostać spore rabaty na zakupy w ich sklepach.
slawek
Użytkownik
Posty:31
Rejestracja:08 gru 2016, 17:20

08 gru 2016, 17:21

Ja kupuje glownie elektronike poprzez internet.
czarek
Użytkownik
Posty:137
Rejestracja:19 kwie 2016, 19:41

10 gru 2016, 01:51

Jak to co? Wszystko co tylko potrzebne. To zasada, którą wyznaję ja z jednym małym wyjątkiem. Dzisiaj na przykład zamówiłem http://kamizelkiodblaskowe.com.pl/samoz ... dblaskowe/. A moim wyjątkiem są buty i ubrania. Teraz są tak nietypowe rozmiarówki, że wolę jeszcze przymierzyć coś w sklepie. Chociaż ze względu na to, że wiele sklepów oferuje darmową dostawę i zwrot to coraz częściej zamawiam te rzeczy również online :)
mbaczal
Użytkownik
Posty:93
Rejestracja:03 lip 2016, 22:26

10 gru 2016, 05:10

Myślę, że dla każdego rodzica przemówi sklep https://odblaski24.com.pl/kamizelki-odb ... dla-dzieci. Mają w ofercie kamizelki odblaskowe dla dzieci, u nas w przedszkolu już są one obowiązkowe. W końcu bezpieczeństwo naszych pociech jest najważniejsze :)
Leosia
Użytkownik
Posty:62
Rejestracja:05 gru 2016, 18:16

11 gru 2016, 16:17

Co kupować przez internet ???
Wszystko, no może poza żywnością (ale to pewnie tylko kwestia czasu - raz spróbujesz). Jak kupuję sprzęt rtv , agd, kamera video, aparat ostatnio nawet rośliny, a dokładniej drzewka , i to wcale nie były małe sztuki. Zawsze jednak sprawdzam dostawcę i produkt.
Ostatnio zainteresowały mnie plastry montażowe, poszukałam trochę i nawet na youtube był filmik, drogie nie były to kupiłam na allegro.
Na razie wszystko ok.
pzdr
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl