Hałas z turbin wiatrowych

Forumowicze i Forumowiczki. Łączcie się!

Moderator:mkamil

Krys89
Użytkownik
Posty:668
Rejestracja:02 lut 2016, 14:54

27 gru 2016, 08:39

Witam. Piszę do Was bo sprawa jest dość poważna. Dowiedziałem się od sąsiada że po nowym roku w naszej okolicy mają postawić kilka wiatraków które mają generować prąd elektryczny. Na pewno wiecie o co mi chodzi bo np w Niemczech są tego całe farmy a w Polsce ta gałąź energetyki jeszcze się rozwija. No i pytanie czemu akurat w mojej okolicy ? Bardzo się boję że te turbiny wiatrowe będę tak głośne że zaburzą spokój i harmonię w tej przepięknej okolicy. A Wy jakie macie zdanie na ten temat ? Znacie może jakąś na prawdę dobrą i sprawdzoną firmę której będę mógł zlecić pomiary hałasu już po zamontowaniu takich wiatraków ? Oczywiście sam też przeglądałem internet w poszukiwaniu takiej firmy. Z tego co zauważyłem to bardzo dobrze sprawa prezentuje się na http://eco-noise.pl/uslugi-z-zakresu-ak ... iatrowych/ Zajmują się między innymi: określanie infradźwięków, tonalności oraz impulsowości hałasu turbin, ciągły monitoring emisji hałas oraz analizy optymalizacyjne lokalizacji turbin wiatrowych m.in. dotyczącej planów zagospodarowania przestrzennego. A co Wy sądzicie ?
demol
Użytkownik
Posty:212
Rejestracja:28 sie 2013, 13:02

31 gru 2016, 11:31

Jest problem, bo w Polsce były stawiane duzo bliżej domów niz na swiecie.
Lancelot
Użytkownik
Posty:139
Rejestracja:29 cze 2016, 15:04

31 gru 2016, 15:38

Znowu ktoś wszystkiego nie dopilnował?
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl