menedżer

Forum ogólne - poruszamy tematy związane prowadzeniem firmy.
Opiszcie swój biznes i doświadczenia z nim związane.

Moderator:mkamil

Jalka8
Użytkownik
Posty:56
Rejestracja:30 cze 2016, 16:14

05 sty 2017, 02:28

Dobry wieczór towarzysze broni :)
potrzebuję się doedukować w kwestii menedżerów sprzedaży, głównie takich które pozwoliłyby mi w jednym miejscu zarządzać aukcjami i sprzedażą w sklepie internetowym jednocześnie. czy koszty takiego czegoś są duże głównie mnie interesuje oraz na jakiej w ogóle zasadzie to działa, czy da się w ten sposób kontrolować stan magazynowy mimo pobierania zamówień z dwóch źródeł?
CzystyHa
Użytkownik
Posty:91
Rejestracja:10 lip 2015, 12:34

09 sty 2017, 21:38

Duże i nie duże, w zależności od firmy również, bo czasem mimo rozbieżności cenowych nie ma żadnej różnicy w oferowanym produkcie. Taki kapitalizm :D a na poważnie - to cena istotnie nie zawsze jest podyktowana jakością, to oczywiste. A wydaje mi się, że w każdej już normalnej ofercie powinno być w cenie kontrolowanie stanów magazynowych. Może się mylę. Ale mój taką możliwość ma.
SZANTAL
Użytkownik
Posty:84
Rejestracja:23 lut 2016, 08:49

10 sty 2017, 17:53

na bank można bo jeśli nie to uciekaj od takiego rozwiązania jak najdalej. jest już taka konkurencja że w wielu miejscach możesz naprawdę tanio znaleźć świetne oferty. nie spiesz się tylko z decyzją, poczytaj wszystko sto razy
sombrero
Użytkownik
Posty:91
Rejestracja:10 lip 2015, 08:33

18 sty 2017, 02:56

taaa bedzie siedziec gmerac czas marnowac a prawda jest taka ze wszedzie tylko to samo sprzedaja. czy na bazarze czy uslugowo. kazda branza to samo oferuje i tyle tylko marketing inny lepszy gorszy
SZANTAL
Użytkownik
Posty:84
Rejestracja:23 lut 2016, 08:49

19 sty 2017, 23:29

Co za bzdura wierutna, trzeba było to powiedziec mojemu poprzedniemu dostawcy uslug, że powinien się wywiązywać z umowy o tych pseudotakich samych warunkach, jak ten co teraz. nawet jeśli byłoby tak, że warunki i oferta jest taka sama to dużo zależy od tego czy sprzedawca jest rzetelny i choćby poczuwa się do odpowiedzialności za awarie wszelkiego rodzaju.
CzystyHa
Użytkownik
Posty:91
Rejestracja:10 lip 2015, 12:34

20 sty 2017, 05:03

dokładnie o tym samym pomyślałem bo zanim trafiłem na sellasist który nie jest przecież drogi też miałem wrażenie że w tej grupie cenowej jestem skazany na porażki. ale po zmianie na niego bardzo szybko życie zweryfikowało, że można traktować klienta z szacunkiem i nie kazać sobie za to płacić milionów.
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl