Czy was czasem przed pójściem do pracy też ściska w brzuchu?

Forumowicze i Forumowiczki. Łączcie się!

Moderator:mkamil

Olka
Użytkownik
Posty:184
Rejestracja:20 maja 2014, 09:42

23 lut 2016, 18:35

Czy was czasem przed pójściem do pracy też ściska w brzuchu?
taki niepokój jakiś połączony z autentycznym bólem..
Awatar użytkownika
Piotras
Użytkownik
Posty:267
Rejestracja:26 wrz 2012, 17:40
Lokalizacja:Polska

25 lut 2016, 07:34

Chyba raczej zrezygnowałbym z pracy, gdyby ciągle czuł w niej napięcie,klucie w brzuchu, stres i wieczny niepokój...
Takie rzeczy za bardzo odbijają się na psychice, więc zdecydowanie wolałby tego uniknąć.
I tabletki ba bóle brzucha też pomogą doraźnie,ale nie zniwelują przyczyny czyli nerwówki...
demol
Użytkownik
Posty:212
Rejestracja:28 sie 2013, 13:02

25 lut 2016, 10:24

To początki nerwicy. Zmień pracę, albo nastawienie do niej.
pomysłowa
Użytkownik
Posty:421
Rejestracja:18 maja 2013, 22:34

19 kwie 2016, 10:01

Niestety ja tak miewam i to dosyć często. Jestem ciągle znerwicowana, problemy ze snem, a na myśl o pracy chce mi się płakać. Praca sama w sobie zła nie jest, ale stres jest spory. Staram się zazwyczaj jakoś uspokoić, różnymi sposobami. Słucham muzyki, czytam książki, ostatnio nawet sięgnęłam po zapachoterapię: http://www.alces.pl/10-zapachow-ktore-p ... opoczucie/, co jest już dość głupie i dziwne, ale tonący brzytwy się chwyta, czyli wszystkiego co tylko się da. Zmienić pracę? Na jaką? Rynek jest, jaki jest, to nie takie łatwe przechodzić z jednej firmy do innej.
Marti
Użytkownik
Posty:9
Rejestracja:14 mar 2016, 20:50

28 kwie 2016, 13:40

Jak Cię ściska, to może faktycznie pora zmienić pracę. Ja swego czasu też się tak denerwowałam, do tego jeszcze spać nie mogłam, przewracałam się tylko z boku na bok, na samą myśl, że rano muszę iść do pracy (którą bardzo lubiłam), ale nie lubiłam jednej osoby zarządzającej i tu był największy problem. W końcu nie wytrzymałam i znalazłam sobie inną pracę, gdzie ludzie są normalni i każdy potrafi wziąć odpowiedzialność za siebie, nie zwalając winy za swoje błędy na innych.
Tusia
Użytkownik
Posty:414
Rejestracja:10 lut 2014, 12:48

29 kwie 2016, 14:49

mnie nic nie ściska, przynajmniej nie w tej pracy
Lancelot
Użytkownik
Posty:139
Rejestracja:29 cze 2016, 15:04

25 lut 2017, 23:27

Niestety nie każdy może sobie pozwolić, żeby zmienić pracę. Dziś niestety takie czasy, że nie można przebierać w ofertach.
Ale jeśli to rzeczywiście zaczątki nerwicy, no to nie zazdroszczę. Z nerwicy trudno się wychodzi, choć teraz już są organizowane różne psychoterapie grupowe, które podobno bardzo pomagają - o terapii grupowej możecie przeczytać na stronie czptychy.pl/terapia_grupowa/, jeśli jesteście zainteresowani tematem.
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl