potrzebujesz adwokata/prawnika?

Forumowicze i Forumowiczki. Łączcie się!

Moderator:mkamil

Adrian4
Użytkownik
Posty:56
Rejestracja:06 gru 2016, 19:06

26 lut 2017, 22:28

Ja mogę polecić adwokata, będącego niekwestionowanym liderem jeżeli chodzi o skarga na komornika szczecin . Profesjonalnie i skutecznie. Zakres świadczonych usług pana mecenasa jest bardzo szeroki.
dobromir
Użytkownik
Posty:251
Rejestracja:11 maja 2016, 13:01

28 lut 2017, 20:10

Jeśli chodzi o kwestie związane z prowadzeniem działalności gospodarczej, to ja mogę polecić kancelarię http://www.kancelaria-szip.pl/
Mają świetną opinię w środowisku prawników, a zajmują się m.in. prawem gospodarczym, nieruchomości, pracy, podatków, umów, procesów upadłościowych i wielu innych. Bardzo się przydadzą do kompleksowej obsługi prawnej każdej firmy, także w zakresie przygotowania umów, negocjacji, reprezentowania w sporach sądowych. Warto zapisać kontakt do nich.
qamarr6
Użytkownik
Posty:91
Rejestracja:28 sty 2017, 11:58

21 mar 2017, 10:49

Co do wyboru odpowiedniego adwokata/prawnika, to w pierwszej kolejności warto sprawdzić, w czym się specjalizuje - jedni specjalizują się bowiem w prawie karnym, inni w rodzinnym, a inni w jeszcze innym. Warto wybrać takiego, który ma doświadczenie w podobnych sprawach. Gdybyście szukali w Katowicach adwokata od prawa rodzinnego, to sprawdźcie Patryka Riedela na adwokat katowice prawo rodzinne - ma w tym wprawę.
Asamko
Użytkownik
Posty:15
Rejestracja:01 wrz 2016, 14:53

03 kwie 2017, 11:20

Jakiś czas temu szukałam kogoś od rozwodów i doskonale spisał się ten adwokat rozwody warszawa. Nie było łatwo go znaleźć, bo jednak dobry adwokat jest na wagę złota i jest rozchwytywany przez klientów, ale po długich poszukiwaniach i popytaniu po znajomych wreszcie się udało. Teraz sama go polecam, bo jest nieoceniony!
zoee8
Użytkownik
Posty:60
Rejestracja:23 sty 2017, 13:25

03 kwie 2017, 11:31

Adwokatów i prawników obecnie nie brakuje, więc znalezienie jakiegoś nie stanowi problemu, trudniej jednak znaleźć adwokata w miarę dobrego i jednocześnie z rozsądnymi stawkami. We Wrocławiu warto zgłosić się do Wojciecha Podgórskiego, ma kancelarię na Wierzbowa 15 - specjalizuje się w prawie rodzinnym i karnym, ma w tym spore doświadczenie i dość dobre opinie w mieście, na http://adwokat-podgorski.pl jest więcej o jego kancelarii.
anka1
Użytkownik
Posty:14
Rejestracja:06 mar 2015, 21:12

03 kwie 2017, 21:31

We Wrocławiu oprócz mecenasa Podgórskiego mogę polecić panią Jolantę Wolską z Kancelarii Prawnej WMC - http://wmc.com.pl/. Przesympatyczna pani a do tego świetny fachowiec. Polecam!
marcopol
Użytkownik
Posty:122
Rejestracja:30 sie 2016, 20:36

06 kwie 2017, 21:15

Warto wybrać takiego, który ma doświadczenie w podobnych sprawach. Gdybyście szukali w Katowicach adwokata od prawa rodzinnego...
Hej, no właśnie, w Katowicach warto polecić adwokata www.piotrbanczyk.pl i to nie tylko jeśli chodzi o prawo rodzinne :)
sabina
Użytkownik
Posty:53
Rejestracja:17 paź 2016, 11:30

23 maja 2017, 11:21

Ciekawą opcją jest możliwość bezpłatnej porady on-line http://zaufanyprawnik.pl/porada-online . Warto z takiej pomocy skorzystać. Wiem, że ta kancelaria zajmuje się różnymi sprawami, od prawa cywilnego, przez karne, po gospodarcze.
Moni
Użytkownik
Posty:41
Rejestracja:12 maja 2017, 19:04

23 maja 2017, 18:13

A w Krakowie albo Katowicach jest jakiś dobry??
natalia7
Użytkownik
Posty:362
Rejestracja:07 mar 2017, 16:27

29 maja 2017, 15:03

Słyszeliście kiedykolwiek o Lex Kancelarii z Warszawy? To kancelaria, której specjalizacją jest głównie prawo medyczne warszawa. Warto o nich poczytać, w ofercie mają też sprawy z zakresu różnych innych dziedzin prawa. Na pewno Wam pomogą.
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl