Szukam wspólnika-inwestora

Masz pomysł i nie masz kapitału a szukasz wspólnika lub inwestora? Zamieść tu swoją ofertę.

Moderator:mkamil

wspólnik
Użytkownik
Posty:2
Rejestracja:20 lut 2008, 14:44
Lokalizacja:Katowice

20 lut 2008, 20:55

Witam.
Szukam wspólnika. Biznes szybko refinansujący. Mam spółka z o.o. zarejestrowana w Katowicach w 1988 r. Jestem jedynym właścicielem. Posiadam źródło nabicia towaru po bardzo niskiej cenie. Towar szybko plasującego się w Polsce. Jestem w kontakcie z odbiorcami, którzy czekają na ten towar,oraz płacą gotówkę. Mam kadrę wyspecjalizowaną w tej dziedzinie. Potrzebuję wspólnika z gotówką, w celu zakupienie towaru. Nie jest to jednorazowy handel, lecz cykl ciągły.
Pozdrawiam
Wspólnik.
marek55
Użytkownik
Posty:8
Rejestracja:02 paź 2008, 20:08

02 paź 2008, 20:26

Pańska oferta jest bardzo ciekawa. W obecnym czasie wiele osób szuka sposobu na zainwestowanie pieniędzy, więc myślę, że znajdzie Pan na pewno taką osobę. Z tym, że tutaj raczej będzie z tym cięzko, dlatego polecam do dodania tego ogłoszenia na stronie www.dajoferte.pl , gdzie przewija się wiele zleceniodawców, firm etc. które posiadają pieniądze potrzebne do inwestycji.
Pozdrawiam
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl